KAHRAMANMARAŞLI HİZMETKAR MÜDÜR GÖREVDEN ALINDI!

Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı’nın görevinden alınarak yerine İstanbul eski İl Müdürü Artvinli Cemil Boz’un getirildiği öğrenildi.

KAHRAMANMARAŞLI HİZMETKAR MÜDÜR GÖREVDEN ALINDI!

2008 yılında dönemin il müdürü Ahmet Ak’ın yerine getirilen Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı, 12 yıllık süre içerisinde Bakanlığın destekleri ile Kahramanmaraş’ı spor tesisleri bakımından Türkiye’nin sayılı illeri arasına getirmeyi başardı. Kahramanmaraşlı olmasının yanında kente de yaptığı hizmetlerle sevilen isim olan Kabakçı’nın görevden alınıp yerine ise Artvinli olan İstanbul eski Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz’ getirildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2020, 12:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Büşra Şener
Büşra Şener - 3 hafta Önce

Şunu da söylemeden geçmeyeyim. Bir insan görevden alındığında beğenilmediği anlamı mı taşır sizce? Farklı insanlara o makamda çalışma şansı verilmemeli mi? Koltuğa oturan oradan mı emekli edilmeli? Her insanın farklı mekan ve konumlarda başarısı gozlemlenmeli çalışma fırsatı verilmeli bence. Özellikle memur ve yoneticilerin tamamında zorunlu yer değiştirme tayin sistemi işlemeli.

maraşlı
maraşlı - 3 hafta Önce

en dogru karar alınmış sonunda ! eski spor bakanı ilimize ziyaret esnasında stad yapalım dediğinde stada gerek yok diyen bir insandan ne beklenir ki !!!

Halil yücel
Halil yücel - 3 hafta Önce

Ne diyelim memlekette adam kalmadım ali ihsan müdürümüz k maraşa kazandırdıkları tesis lerin saymakla bitmez çok yazık olmuş inşAllah 7 sonu vekil olarak taç landırılır

Mustafa palta
Mustafa palta - 3 hafta Önce

Maalesef bizim ülkemizde böyle çalışanı alırlar çalışmayanı getirirler sayın il müdürümüz Ali İhsan kabakçı bey in Kahramanmaraş a kazandırdığı tesisler gözönünde ödüllendirileceğine görevden alınıyor lanet olsun böyle siyasete yazıklar olsun

Büşra Şener
Büşra Şener - 3 hafta Önce

Görev verildiğinde iyi göreve başkası düşünüldüğünde siyasi demek lanet okumak nasıl bir bakış açısı? Göreve getiren de aynı siyasiler alan da?? Olayları okuma şeklimizde bir sıkıntı var sanırım.

Harun dönmüş
Harun dönmüş - 3 hafta Önce

Kahramanmaraş yigit evaldı yaptıklarını kimse gözarda edemez neden niçin görevden alındı acaba inşAllah daha iyi yerlere gelir

Mustafa Yıldır
Mustafa Yıldır - 3 hafta Önce

başka bir göreve getirilir inş.

koltuklar geçicidir
koltuklar geçicidir - 3 hafta Önce

Makamlar şahıs tekelinde olmamalı. Mudur bey çok uzun zaman o makamda hizmet vermiş. Yeni sesler soluklar gorevlerde başarı ve azmi tetikler. Önemli olan makamlar değil yapılan hizmetlerdir. Giden gittiği yerde hizmetine devam eder değişen ne olabilir ki koltuk aşkı söz konusu değil ise.


SIRADAKİ HABER

banner145

banner159