banner117

‘KAHRAMANMARAŞ LİDERİNİ BEKLİYOR!’

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ahmet Özdemir, Mehmet Cihat Sezal ve Habibe Öçal ile birlikte yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kahramanmaraş halkına sesleneceği miting alanında incelemelerde bulundu.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sarın saat 14’de Kahramanmaraş halkıyla kucaklaşacağı miting öncesi, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ahmet Özdemir, Mehmet Cihat Sezal ve Habibe Öçal ile AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ve Cumhur İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör miting alanında incelemelerde bulundu. Mahir Ünal öncülüğündeki heyete, özellikle AK Parti Gençlik Kolları’ndan çok sayıda genç eşlik etti. İncelemeler sonrası açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Kahramanmaraş olarak mitinge hazır olduklarını söyledi.

“31 MART BÜYÜK BİR GÜN”

Kahramanmaraş halkının büyük bir coşkuyla Cumhurbaşkanı Erdoğan ile kavuşacağı saati beklediğini dile getiren Ünal, “Yarına hazırız, meydan hazır, gençler hazır. Emeği geçen bütün arkadaşlarımıza ben çok teşekkür ediyorum. Bugün Kahramanmaraş büyük bir heyecanla liderini, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı bekliyor. Aylardan Şubat, daha önce de hatırlarsanız Cumhurbaşkanımız 16 Nisan referandumu öncesinde 17 Şubat’ta buradaydı. Şimdi de Cumhurbaşkanımız 23 Şubat günü burada olacak. Şubat ayının Kahramanmaraş için çok özel bir önemi var. Biz 12 Şubat’ta şehrimizin kurtuluşunun 99. yıl dönümünü kutladık. Biz biliyoruz ki Kahramanmaraş’ın kurtuluş ruhu, 12 Şubat ruhu aynı zamanda bu ülkenin bağımsızlığının, istiklalinin, istikbalinin ocağı olan bir gün. Yarın bu ruhun bizim bağımsızlık, istiklal, istikbal ve bugüne kadar verdiğimiz mücadelenin lideri ve bağımsızlığımızın şahsında tecessüm ettiği Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız yarın burada olacak. Gençler büyük bir coşkuyla yarını bekliyorlar. Aynı şekilde bütün ilçelerimizden gelen arkadaşlarımız, gençlerimiz, partililerimiz, vatandaşlarımız büyük bir heyecanla yarını bekliyorlar. Bizde burada milletvekillerimiz, il başkanımız, Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızla beraber bir taraftan sahada seçim çalışmaları yapıyoruz. Çünkü 31 Mart büyük bir gün. 31 Mart milletin sandıkta bütün dünyaya vereceği cevabın günüdür. Biz ilçe ilçe mahalle mahalle AK Parti teşkilatlarıyla çalışıyoruz ve yarın cumhurbaşkanımızın da burada olması bütün ilçelerimize bu çalışmalarda büyük bir enerji verece” ifadelerini kullandı.

Ünal açıklamalarının ardından hem partilileri hem de basın mensuplarıyla hatıra fotoğrafı çekildi.

(Haber: Emre Akkış-Ahmet Güneçıkan)

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 10:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
göksun
göksun - 6 ay Önce

Bugün Cumhurbaşkanımızdan Göksun’a Doğalgaz müjdesi bekliyoruz

SIRADAKİ HABER

banner121

banner123

banner122