banner117

KAHRAMANMARAŞ LEZZETLERİ ‘ALPEDO’ FARKIYLA BAŞKENTTE!

Kahramanmaraş Dondurmasını, Türkiye başta olmak üzere Çin, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Bahreyn, Suudi Arabistan ve Irak’ta 72 bin noktaya ulaştıran Kervan Lezzet Grubu bünyesindeki ALPEDO, shop şubelerinden ilkini başkent Ankara’da açtı. Hedef, Kahramanmaraş’ın lezzetlerini güçlü bir şekilde başkent halkıyla buluşturmak.

KAHRAMANMARAŞ LEZZETLERİ  ‘ALPEDO’ FARKIYLA BAŞKENTTE!

Kahramanmaraş’tan doğan Kervan Lezzet Grubu’nun bünyesinde yer alan global dondurma markasıALPEDO, dünya genelinde 8 ülkede faaliyet gösteriyor. Kahramanmaraş Dondurmasını, Türkiye başta olmak üzere Çin, ABD, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Bahreyn, Suudi Arabistan ve Irak’ta 72 bin noktaya ulaştıran ALPEDO, sadece dondurma markası olarak değil, yüzyıllardır süregelen bir kültürün temsilcisi oluyor. Sami Kervancıoğlu öncülüğünde atılan önemli adımlarla hem Kahramanmaraş’ı hem de dondurmayı büyük bir aşkla 4 kıtaya yayan Alpedo, yeniliklerine devam ediyor. Sadece dondurma değil Kahramanmaraş’ın yöresel ürünlerinin de yer aldığı ALPEDO, shop şubeleriyle gücüne güç katmayı hedefliyor. ALPEDO, shop şubelerinini ilkini ise başkent Ankara’da hizmete açtı. Ankara’nın Batıkent semtinde faaliyete başlayan ALPEDO Shop Şubesi, dondurma başta olmak üzere Kahramanmaraş’ın yöresel tatlılarının yanı sıra dünya genelinde kabul görmüş kahve çeşitleriyle tanıtım elçiliği yapacak.

ALPEDO OLARAK SORUMLULUĞUMUZ DEVAM EDİYOR”

ALPEDO Shop Şubesi’nin açıldığını sosyal medya hesaplarından duyuran ALPEDO Yönetim Kurulu Başkanı ve MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Sami Kervancıoğlu, “Kahramanmaraş’ımızın yöresel lezzetlerini bünyesinde barındıran ALPEDO shop şubelerimizin ilkini Ankara Batıkent’te açmış bulunmanın gururunu yaşamaktayız. Şubelerimizde yöresel tatlarımızın dışında dünya genelinde kabul görmüş kahve çeşitleriyle, Kahramanmaraş’ımızın ülkeye ve dünyaya tanıtımı konusunda ALPEDO olarak sorumluluğumuz devam etmektedir” ifadelerini kullandı.

(Haber: Ahmet Güneçıkan)

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2019, 18:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER