KAHRAMANMARAŞ ADLİYESİNDEN PERSONELLERE KAYNAŞMA GEZİSİ

Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından personeller arasında tanışma ve kaynaşma amaçlı organizasyon gerçekleştirildi.

KAHRAMANMARAŞ ADLİYESİNDEN PERSONELLERE KAYNAŞMA GEZİSİ

Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı Adalet Spor Kulübü tarafından adliye personellerinin tanışma ve kaynaşması kapsamında bir etkinlik tertip edildi. Geçtiğimiz hafta Cumartesi günü gerçekleşen etkinlikte bir takım geziler düzenlendi. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen gezi programında personeller, Osmaniye Düziçi’nde bulunan Dumanlı Yaylası ve Sabunlu Şelalesi’ni gezdiler. Düzenlenen gezi programına, Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcısı İlker Yazıcı, Cumhuriyet Savcıları Çağrı Berat Eminoğlu, Yiğit Hekimoğlu, Adalet Spor Kulubü Başkanı Abdurrahman Bozkurt, Yazı işleri Müdürleri Adi Doğan, Musfata Yener, Osman Asilkan, Tekin Çınkır, Mehmet Kemik, adliye personelleri ve aileleri katıldı.

Programında konuşma gerçekleştiren Cumhuriyet Başsavcısı İlker Yazıcı, “Düzenlenen gezi programındaki asıl amacın birimler arasında tanışmanın, kaynaşmanın ve aile ortamının oluşmasının sağlanmasıdır. Personelin iş stresinden uzaklaşarak moral ve motivasyon kazanmasını amaçlıyoruz. Bu gibi etkinliklerimiz geleneksel hale getirilerek devam edecektir. Gezi programında emeği geçen Adalet Spor Kulubüne ve katılım sağlayan personellere teşekkür ediyorum” dedi.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2019, 18:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serpil tugay
Serpil tugay - 9 ay Önce

Herşeyi çok güzeldi. Ben konun misafir olarak katıldım başta sayın baş savcımız olmak üzre organize eden ve emeği geçen diğer arkadaş lar çok tesekkurlerimi sunarim .

SIRADAKİ HABER

banner166