İŞ ADAMI MEHMET CİĞER’E SON GÖREV

Kahramanmaraş Kağıt Sanayi A.Ş'nin de bünyesinde bulunduğu KEY Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Mehmet Ciğer (79), tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettikten sonra getirildiği memleketi Kahramanmaraş’ta ebediyete uğurlandı.

İŞ ADAMI MEHMET CİĞER’E SON GÖREV

Aslen Yusuflar Mahallesi'nde  olan sevilen işadamı Mehmet Ciğer'in vefatı, ailesinin yanı sıra tüm sevenlerini ve iş dünyasını yasa boğdu. 

 Kahramanmaraş Kağıt Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi Ortaklarından Merhum Ahmet Ciğer’in oğlu, Merhum Nuri Ciğer’in kardeşi, Muhammet Muhittin Ciğer’in ağabeyi, Mahmut, Sıddık ve Oğuzhan Ciğer’in babaları Mehmet Ciğer için  Şeyh Adil Mezarlığı ikinci kısımda öğle namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi.  İl Müftüsü Celal Sürgeç tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından helallik alındı. Bir süre omuzlarda taşınan Mehmet  Ciğer’in naaşı son yolculuğuna uğurlandı.  Cenaze törenine, Kahramanmaraşlı sanayici ve işadamlarının yanı sıra başka şehirlerden de işadamları ile vatandaşlar katıldı.  İş adamı Mehmet Ciğer’in cenazesi kılınan namazın ardından toprağa verildi.

HABER: BURHAN KARAGÖZ

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2020, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER