“Hizmet için adayım”

      “Hizmet için adayım”

Kahramanmaraş Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası başkan adayı Abdullah Kalın, basın mensuplarıyla bir araya gelerek açıklamalarda bulundu.

 

Özel bir restoranda kendisine destek veren meslektaşları ile basın huzuruna çıkan Kalın, başkan seçildiği takdirde hayata geçireceği projelerini anlattı. Makamların geçici, önemli olanın kalıcı eserler bırakmak olduğunu vurgulayan Kalın, meslektaşlarını işlerinde daha ileri seviyelere taşıyacağını kaydetti. 6 yıldır SMMMO odasının yönetim kadrosunda görev yaptığını söyleyen Kalın, 7 Mayıs'ta yapılacak olan seçimler için genel kurul listesinde ki ekip arkadaşlarıyla birlikte başkanlığa aday olduğunu söyledi.

‘YÖNETİCİ DEĞİL HİZMETKAR OLACAĞIM’

SMMO’ya kazandırılan yükseliş trendini, daha ileri noktalara taşımayı hedeflediğini ifade eden Kalın, şöyle devam etti: “Makamlar geçici olup, önemli olan eserler bırakmak, mesleğimizi ve meslektaşlarımızı, daha ileriye taşımak, gayretimiz olacaktır, bu güne kadar, başkanımın liderliğinde, yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatı olup, hizmet çıtamızı, yeni binamızda, profesyonel yönetim anlayışı içinde, kurumsal kimlik anlayışında, tüm üyelerimizin de, kolektif katılımlarını sağlayarak, şahsım ve ekip arkadaşlarımla birlikte sizlere hizmet etmeye, odamızın ve üyelerimizin, yöneticisi olmaktan ziyade, hizmetkârı olmaya söz veriyoruz. Bu süreçte yapamadığımız, eksik kalan hizmetlerimizin, neler olduğunun farkında olarak, yeni dönemde fiziki şartlarımızın da, iyileşmesi ile bunları da telafi ederek, çıtamızı daha üst seviyelere taşıyacağımıza inancımız tamdır.”

Haber: Burhan Karagöz

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner98

banner103