banner117

HERIFF’TE MASAJ SEANSLARI BAŞLADI

Kahramanmaraş’ta kalitesi, donanımı, usta personelleri ve ferah ortamı ile berber sektöründe fark yaratan Herıff Berber Salonu’nda bay ve bayan için masaj başladı.

HERIFF’TE MASAJ SEANSLARI BAŞLADI

Yaklaşık 3 yıl önce açılan ve açıldığı günden bugüne Kahramanmaraşlılar tarafından yoğun ilgi gören, bünyesinde barındırdığı gerek kaliteli ekipmanlar gerekse de usta personelleri ile kentin bir numaralı erkek kuaförü olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Herıff Berber Salonu, fark yaratmaya devam ediyor. Bugüne kadar paradan önce müşteri memnuniyetini baz alan, ‘Önce memnuniyet, sonra para’ parolasıyla işletilmeye devam eden Herıff Berber Salonu, müşterilerine şimdi de masaj hizmeti sunuyor. Alanın da uzman masörleriyle güzellik salonunda hem bay hem de bayanlar için masaj hizmeti sağlayan Heriff Berber Salonu, Kahramanmaraşlıları masaj salonuna bekliyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Heriff Berber Salonu İşletme Sahibi Murat Domurcukgül, masajın insan sağlığı üzerinde çok önemli faydalarının olduğunu söyledi. Masaj yaptırmak isteyen herkesi salonlarına beklediklerini vurgulayan Domurcukgül, fiyatlarının da uygun olduğunu kaydetti.

RAHATLAMAK, DİNLENMEK, ENERJİ TOPLAMAK…
Masajın faydalarını anlatan Domurcukgül, “Günlük hayatın yorgunluğundan arınmak, rahatlamak, dinlenmek, enerji toplamak... Başarılı bir masaj seansı insana bütün bunları sağlayabilir. Masajın, insanın sağlığı üzerinde çok önemli faydaları vardır. Kan dolaşımını düzenliyor, kasları gevşetiyor, sindirime yardımcı oluyor ve Lenf ve Ven sistemini harekete geçirerek atık maddelerin boşaltımını hızlandırıyor. Şüphesiz ki sevgiyle yapılan her iş başarı ile sonuçlanır. Ben de işimi severek yapmam ve hastalarımıza verdiğim pozitif enerji sayesinde, masajın hemen sonrasında bile hastalarımız ciddi şekilde rahatladıklarını, kendilerini daha pozitif hissettiklerini; daha sonrasında ise masaj sayesinde günlük hayatın stresinden kurtulup kendilerini işlerinde, okullarında vs. daha iyi ve başarılı hissettiklerini dile getiriyorlar” ifadelerini kullandı.

Haber: Emre Akkış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER