banner117

“HER KESİMDEN İNSANLA BİR OLMAK BİR İSTİYORUZ”

Saadet Partisi Kahramanmaraş 1. Sıra Milletvekili Adayı Ökkeş Narlı, 24 Haziran Seçimleri kapsamında Türkoğlu ilçesine bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

“HER KESİMDEN İNSANLA BİR OLMAK BİR İSTİYORUZ”

Parti Listelerinin açıklanmasıyla birlikte Saadet Partisi’nden Kahramanmaraş 1. Sıra Milletvekili Adayı olan Ökkeş Narlı, geçtiğimiz günlerde memleketi Kahramanmaraş’a gelerek, hemşehrileriyle buluştu. Seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak kent merkezinde çalışmalara start veren Narlı, bu kez ise Türkoğlu İlçesinde vatandaşlarla buluştu. Seçim çalışmaları kapsamında Türkoğlu ilçesinde bulunan Aday Narlı, ilk olarak Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’u makamında ziyaret etti. Burada 24 Haziran seçimleri ile ilgili istişarelerde bulunan ikili, daha sonra birbirlerine çalışmaları için başarılar diledi. Daha sonra Saadet Partisi İl Teşkilatı ile birlikte İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, İyi Parti İlçe Başkanlığı, AK Parti İlçe Başkanlığı ve CHP İlçe Başkanlığını ziyaret eden Narlı, son olarak ilçedeki vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlardan partisine yönelik oy desteği isteyen Narlı, Meclise girdikleri takdirde Ankara’da Kahramanmaraş’ı en iyi şekilde temsil edeceğini belirtti.


“ALDIĞIMIZ KARARLARI ANKARA’DA SAVUNACAĞIZ”

24 Haziran seçimlerinin Türkiye için önemli bir seçim süreci odluğunu belirten Narlı, şunları söyledi: “Allah nasip ederse buradan aday olduk ve seçilebilirsek bizim yapacağımız iş Allah’ın izniyle burada ki kardeşlerimizin müşterek toplantılarla aldığımız kararlar ne ise Ankara’da onu savunacağız. Ben mesela bir mahallede ne var ne yok bilemem. Ama en güzel o mahallenin temsilcisi bilir, mahalle yönetimi bilir. 1969’dan bu yana bu teşkilatın içerisindeyim. 1969’dan bu yana benim gönlüm Allah rahmet eylesin Erbakan’dan yana oldu. Bende hep o izden giderek memleketime ve ülkeme nasıl faydam olabilir diye çalışmalar içerisinde oldum. Bu doğrultuda bir adaylık içerisindeyim. Allah nasip ederde meclise de girersem şehrimi mecliste en iyi şekilde temsil edeceğim. Türkoğlu ilçesindeki vatandaşlarımızın da yanımda olacaklarına dair inanıyorum. Umarım 24 Haziran ülkemize ve milletimize hayırlı bir seçim olur.”
Haber: Hakan Aydın

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER