banner117

Hayaldi gerçek oldu Trafik 13 dakika kısaldı

Kesintisiz iletişim parolası ile 2015-2017-2018 yıllarında yapılan 3 tünel kavşak trafiği rahatlattı. Necip Fazıl Kültür Merkezinden 50 KM sabit hızla çarşı merkezine inmeyen çalışan bir sürücü, ulaşacağı yere 13 dakika daha kısalttı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un “Kesintisiz Ulaşım Zamanı” sloğanı ile başlattığı ulaşım atağı şehir içi trafiğine sihirli değnek etkisi yaptı. Binevler, Yatılı Bölge civarından şehir merkezine inmek isteyen sürücüler, önceleri 14-15 dakikayı gözden çıkarırken şimdi yapılan tünel kavşaklar ile bu rakam 3-4 dakikaya geriledi.

Manşet TV ve Manşet Gazetesi tarafından önceki gün yapılan testte, Necip Fazıl Kısakürek Merkezi önündeki ışıklarından Ulu Cami ışıklara ulaşım 2 dakika 46 saniye sürdü. Sabah işine gitmek için veya akşam evine dönmek isteyen bir sürücü 13 ila 15 dakika arasında evine ulaşmış olacak. Birçok kişinin hayal olarak baktığı tünel kavşakları bitiren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ve proje ekibi, şehrin gelişen ihtiyaçlarına göre yeni projelerini ise hazırlıyor

Haber: Mustafa Kılınç

YORUM EKLE
YORUMLAR
Doğruyu söyle
Doğruyu söyle - 2 yıl Önce

Dolmacılara inat adam yapıyor.

SIRADAKİ HABER