HABERİMİZ SONUÇ VERDİ, BAŞDERVİŞLİ VE BOYLU MAHALLESİ’NİN YOLLARI YAPILIYOR

“ADIMIZ BÜYÜKŞEHİR AMA YOLLARIMIZ BOZUK!” başlıklı haberimiz sonuç verdi. Haber üzerine Büyükşehir Belediye ekipleri, Başdervişli ve Boylu Mahallesi’nin yollarını yapmaya başladı.

Dulkadiroğlu İlçesine bağlı Bertiz bölgesi olarak adlandırılan Başdervişli ve Boylu Mahallesi’nin yolları kış aylarında oluşan kar ve yağmur nedeniyle bozuldu. Yer yer çukurların oluştuğu yolda sürücüler zor anlar yaşarken, yaşanan bu durumu duyarlı bir vatandaş Whatsapp ihbar hattımıza bir video çekerek gönderdi. Videoda yolların bozuk olduğu net bir şekilde görünürken vatandaşlar yetkililerden bir an önce bu yolların yapılmasını istemişti. Konuyu gündeme getirmemiz sonrası Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, bu bölgede yolların yapımına başladı. Şuan itibariyle çalışmalar bölgede hızlı bir şekilde devam ederken,7 kilometrelik alan asfaltlama yapılacak. Vatandaşlar Belediye ekiplerine duyarlılığından dolayı teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2020, 15:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adsız
Adsız - 1 ay Önce

Abi lütfen başkonuş suluyayla yolunda haber yapsanız

AKLI OLAN BİR OKUR
AKLI OLAN BİR OKUR - 1 ay Önce

HALKIN VE HAKLININ YANINDA DURAN, RANT PEŞİNDE OLMAYAN VE HALKIN DERDİNİ AKTARAN GERÇEKÇİ BİR GAZETECİLİK.TEŞEKKÜRLER MANŞET

Mehmet Uslu
Mehmet Uslu - 1 ay Önce

Başdevrişli Köyünün yıllardır yapılmayan Lise İnşaatınıda Haber yapsanız iyi olur

SIRADAKİ HABER