GÜVENÇ'TEN AFŞİN'E SEÇİM GEZİSİ

TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve 27. Dönem Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Celalettin Güvenç, seçim çalışmaları kapsamında Afşin'i gezdi.

GÜVENÇ'TEN AFŞİN'E SEÇİM GEZİSİ

TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, seçim ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Güvenç, seçim çalışmaları kapsamında Afşin'e bir dizi ziyarette bulundu. Güvenç'e, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ender Umut Pabuçcu, İlçe Başkanı Av. İsmail Safi, Afşin Belediye Başkanı Fatih Mehmet Güven, İlçe Meclis Üyeleri, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri eşlik etti. Esnaf ziyaretleri kapsamında yoğun geçen ziyaretlerde vatandaşların 24 Haziran seçimlerine hazır olduğu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan lehine destekler verdiği gözlendi. Seçim çalışmaları için gerçekleşen çalışmalarda vatandaşların birebir yaşadığı problemlerle de ilgilenen Güvenç “Aslolan Millettir, 16 Yıldır güçlü desteklerinizle buradayız, sizlerin sayenizde burdayız, ondan dolayı yine size geldik, milletin partisi millete gider” dedi.

“DİNAMİK KADROMUZLA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ”

Daha sonra ilçe seçim bürosuna giderek Afşinli vatandaşlarla bir araya gelen Güvenç. burada toplanan vatandaşlara 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatarak, “İnşallah yeni sistemde Güçlü Meclis, Güçlü Cumhurbaşkanı sloganıyla çıktığımız, genç ve dinamik kadrolarımızla 2002 aldığımız kara tablodan sonra, her geçen gün bir ileriye taşıdığımız Türkiye'yi bugün Dünya 5 den büyüktür diyecek noktalara getirdik. Güçlü desteklerinizle inşallah, İlk günden bu tarafa 2023 diyoruz ya hep, işte 2023 e varan son seçim, bu yükselen bu şahlanan ülke artık daha özgür, daha güçlü, ekonomik olarak tam bağımsız bir ülke olması için bir kere daha Cumhurbaşkanıyla ve Meclisiyle güçlü bir yetki istiyor” ifadelerini kullandı.

Güvenç, 24 Haziran seçimleri için destek istedi.

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER