banner117

GÜVENÇ, ‘HODRİ MEYDAN’ DEDİ, İDDİALARA SERT CEVAP VERDİ!

TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, sosyal medyada kendisine yöneltilen suçlamalara yaptığı açıklamayla sert tepki gösterdi. Güvenç, “Olayla uzaktan yakından hiçbir ilgim yoktur. Aksini ispat ederlerse milletvekilliği görevimden istifa ederim” ifadelerini kullandı.

GÜVENÇ, ‘HODRİ MEYDAN’ DEDİ, İDDİALARA SERT CEVAP VERDİ!

Geçtiğimiz haftalarda Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü’nün yaptığı operasyon bazı haber sitelerinde yer bulmuş, özellikle de sosyal medyada çok fazla konuşulmuştu. Operasyon, sosyal medyada başta Onikişubat Belediyesi olmak üzere bazı siyasilere mal edilmeye çalışılmış, Onikişubat Belediyesi yaptığı açıklamayla iddiaları yalanlamıştı. Bazı internet sitelerinde operasyona yönelik yapılan yorumlarda TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç’in de adının geçmesi üzerine, Güvenç’de sert bir yazılı açıklama yaparak olayla ilgisinin olmadığını ifade etti.

HODRİ MEYDAN; BELDEN AŞAĞI VURANLAR ŞEREFSİZDİR”

İddiaların ispatlanması halinde milletvekilliği görevinden istifa edeceğini belirten Güvenç, “Bu kardeşinizin medyası, oraya buraya harcayacağı haram parası ve hiçbir illegal bağlantısı yoktur. Allah’a ve halka dayanarak yaşar ve siyaset yapar. İlimizde son yapılan yolsuzluk operasyonuyla ilgili olarak aşağıdaki resimde görüldüğü gibi adım karıştırılmak istenmiştir. Buradan açıklıkla ilan ediyorum; bu olayı medyadan öğrendim. Olaydan önce veya sonra yazıda bahsedilen eski belediye başkanı Fatih Mehmet Erkoç’la ve adli, idari hiçbir yetkili ile görüşmem olmadı. Olayla uzaktan yakından hiçbir ilgim yoktur. Aksini ispat ederlerle milletvekilliği görevimden istifa ederim. Bu vesile ile yetkili, ilgili ve sorumlulara çağrı yapıyorum. ‘Bu olay nedir?’ ‘İlgilileri kimlerdir?’ Kahramanmaraşlı hemşerilerime bunu anlatma borcumuz vardır. Hodri meydan; hep söylediğim gibi tekrar ediyorum. ‘Partilisine, yol arkadaşına belden aşağı vuranlar şerefsizdir, böyle bir şerefsizliği bilip de söylemeyen daha da şerefsizdir’ Kamuoyunun bilgi ve takdirlerine sunuyorum” ifadelerini kullandı.

(Haber: Ahmet Güneçıkan)

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2019, 15:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ben Been
Ben Been - 5 gün Önce

Allahın a kurban senin.Vur haysiyetsizlere.

SIRADAKİ HABER