GÜNGÖR’DEN DULKADİROĞLU’NA YOL SÜPÜRME ARACI

Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreterliği’ni yapan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, genel sekreterlik görevini devretmeden Dulkadiroğlu Belediyesi’ne yol süpürme aracı hibe etti. Başkan Okay, bu desteğinden dolayı Güngör’e teşekkür etti.

GÜNGÖR’DEN DULKADİROĞLU’NA YOL SÜPÜRME ARACI


Çevre ve temizlik konusunda özel çalışmalar yapan Dulkadiroğlu Belediyesi, bu yönde bürokrasinin de desteğini alarak titiz çalışmalarını sürdürüyor. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığından önce Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreterliği yapan Hayrettin Güngör, Dulkadiroğlu Belediyesi’ne bir adet yol süpürme aracı hibe etmişti. Geçtiğimiz günlerde belediye aracını bizzat teslim alan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, bu desteğinden dolayı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’e teşekkür etti.
Başkan Okay, konuyla ilgili yaptığı açıklamasında şunları söyledi: “Tertemiz bir Dulkadiroğlu parolasıyla yola çıktık. Bu neticede ilçemde temizlik konusunda hiçbir sorun yaşanmamaktadır. Şuanda ekiplerimiz düzenli temizlik faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu faaliyetler çerçevesinde ihtiyaç duyulan araç gereçleri de özverili bir çalışmayla temin etmekteyiz. Bizlerin bu çabalarına bürokratlarımız da çok büyük destek vermekteler. Bu kapsamda Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreterlik görevini yapan Hayrettin Güngör son günlerinde ilçemizde kullanılmak üzere bir adet yol süpürme aracını bizlere hibe etti. Biz de bu aracı geçtiğimiz günlerde teslim aldık ve bugün ilçemize getirdik. Bu bağlamda temizlik ordumuzun donanımını da güçlendirmiş olduk. Ben bu anlamlı hediyede emeği bulunan başta sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör ve ekibine de ayrıca teşekkür ediyorum.”

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2019, 17:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 6 ay Önce

Büyükşehir belediyesi yardım etsin de Dulkadiroğlu Belediyesi'nin 13 aydır bitiremedigi İsmetpaşa Mahallesi 36012 (Fotosporun alt sokağı)sokak iyileştirme çalışması bitsin....

cahit kıraç
cahit kıraç - 6 ay Önce

dulkadiroğlu belediyesine cebimizden hediye edilen araç içn tüm kahraman maraşlı hemdehrilerime tşkr ediyorum syn başkanlar dulkadroğlunu şu varoşluktan nezamam çıkarcaksınız eski sanayii eski itfaiye civarı isadivanlı sarayaltı uyus pınarı sakarya mah kümbet kuyucak mah kurtuluş ilköğretim civarı heralde ancak 2050 yılına kadar ancak rehabilite edilir 12 şubat ilçesine para yağar dulkadiroğlunada suriyeliler yağarrrr yakında birde belediye başkanlığınıda alırlarsa vAllahi şaşmamm vesselamm

SIRADAKİ HABER

banner145

banner144