Filozof Medya'dan yepyeni program

Filozof Medya'dan yepyeni program

Kahramanmaraş'ın ilk ve tek prodüksiyon şirketi olan Filozof Medya Prodüksiyon Ajans yepyeni programa daha başladı.

Kahramanmaraş'ın ihtiyaçlarından prodüksiyon şirketinin ilki olan Filozof Medya kurulduğu günden bugüne birçok projeye imzasını atmış, Kahramanmaraş'ın en kapsamlı belgeselini hazırlayarak adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Kahramanmaraş Belgeselinin galasının çok kısa zamanda yapılacağı edinilen bilgiler arasında.

Programın yönetmenliğini ve sunuculuğunu İbrahim Baykut’un yaptığı, yapımcılığını Selim Işık’ın üstlendiği Bir Konu Bir Konuk ile Kahramanmaraş’ta güncel konulara ışık tutmak ve kamuoyunu bilgilendirici konulara yer vererek halkın bilinçlenmesini sağlamak. Yer yer geçmişten günümüze bilgilere yer vererek izleyici kitlesinin dikkatini çekmeyi amaçlıyor.

İzleyici kitlesini sıkmadan en doğru bilgiyi en kısa süre aktarmayı hedefleyen program kapsamında haftanın konuğu sorulan sorulara kendine ayrılan 15-20 dakika içerisinde cevap veriyor. Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İhsan Emiralioğlu da programa katılarak , çalışmalar hakkında önemli bilgiler verdi.

Filozof Medya Prodüksiyon Ajansının yönetmeni olan ve Haberim46 Haber sitesinin Yazı İşleri Müdürü İbrahim Baykut moderatörlüğünde hazırlanan Bir Konu Bir Konuk programını www.haberim46.com internet adresinden takip edebilir ve yorumlarıyla programa renk katabilirler.
Haber: Şenol Güneş

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner96

banner103