DULKADİROĞLU’NDA PARK VE BAHÇE BAKIMLARI YAPILIYOR

Dulkadiroğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Park ve Bahçeler ekipleri park ve bahçelerde bakım onarım çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, ağaç budama çalışmaları yaparak ağaçların genel bakımlarını tamamladı.

DULKADİROĞLU’NDA PARK VE BAHÇE BAKIMLARI YAPILIYOR

Hava sıcaklarının artmasıyla park ve bahçelere olan ilgide arttı. Vatandaşların rahat ve sağlıklı bir şekilde parklarda vakit geçirmeleri için de Dulkadiroğlu Belediyesi ekipleri yoğun bir çaba harcıyor. Bu kapsamda ağaçların bakımı için çalışma yapan ekipler, budama ve temizlik işlerini tamamladı.
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, çalışmalar hakkında şunları söyledi: “Pandemi sürecinde sokağa çıkma yasaklarında evlerinde bunalan vatandaşlarımız bu günlerde parklara yoğun ilgi gösteriyor. Bu bakımdan onların sağlıklı bir şekilde parklarımızda vakit geçirmeleri adına ekiplerimiz yoğun bir çalışma yapmaktadır. Önceliğimiz parklarımızın temiz ve sağlığa elverişli olmasıdır. Bunun yanı sıra parklarda bulunan araç ve gereçlerin bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Şuanda da ekiplerimiz yoğun bir şekilde parklarda ağaç budama ve bakım çalışmaları yapmaktadır.”

Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Marasli
Marasli - 1 ay Önce

Sayin park bahce mudurum hersey iyi guzelde parklari uygun yerlere yapsaniz mesela kanuni parklari markasi hospitalin firinin yanindaki park evim. Bu parkin yaninda aksamlari ne balkona cikabiliyorm nede pencereleri cok gurultu oluyo kufurler falan birgun gel balkonda cay icelim nedemek istdgmi anlarsin

SIRADAKİ HABER