banner117

DULKADİROĞLU BELEDİYESİ’NDEN 15 TEMMUZ SERGİSİ

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, “Bu gibi etkinliklerle 15 Temmuz hain darbe girişimini unutturmayacağız” dedi.

DULKADİROĞLU BELEDİYESİ’NDEN 15 TEMMUZ SERGİSİ

Dulkadiroğlu Belediyesi ve İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından 15 Temmuz Fotoğraf sergisi açıldı. Dulkadiroğlu Gençlik Merkezi’nde düzenlenen sergide, İhlas Haber Ajansı’nın 15 Temmuz günü çektiği fotoğraflar ve Dulkadiroğlu Belediyesi Basın Yayın ekibinin demokrasi nöbetlerinde çektiği fotoğraflar yer aldı. Serginin açılışında Dulkadiroğlu Belediye Başkanı ve AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici konuşma yaparak, 15 Temmuz’un önemine vurgu yaptı.

GELECEK NESİLLERE BU HAİN DARBE GİRİŞİMİNİ ANLATACAĞIZ

Bu destansı mücadeleyi unutturmamak adına çeşitli etkinlikler düzenlediklerini ifade eden Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, “Millete vurulmak istenen darbe girişiminin üzerinden tam dört yıl geçti. Milletimiz üstün feraseti ve korkusuz yüreğiyle bu hain darbe girişimine dur dedi. Bu destansı mücadeleyi unutturmamak adına çeşitli etkinlikler yapıyoruz. İhlal Haber Ajansı ile birlikte ortaklaşa düzenlediğimiz bu fotoğraf sergisi de bunlardan bir tanesidir. İnşallah bu gibi etkinliklerle bu hain darbe girişimini unutturmayacağız. Gelecek nesillere bu hain darbe girişimini anlatacağız. Ben 15 Temmuz hain darbe girişiminde canını ortaya koyarak şehadete eren tüm şehitlerimize rahmet, gazilerimize de hayırlı bir ömür diliyorum” dedi.

BU MİLLETİN DEVLETİNİN YANINDA OLDUĞUNU BÜTÜN DÜNYA GÖRDÜ
Hain darbe girişiminin üzerinden 4 yıl geçtiğini kaydeden AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici’de, ““Milletin üzerinde bir güç olmadığının en büyük kanıtı 15 Temmuz’dur.” Hain darbe girişiminin üzerinden 4 yıl geçti. Bu hain darbe girişimi dün gibi hafızalarımızdadır. Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatıyla sokağa çıktık. Bu toprakları bize vatan yapan aziz şehitlerimiz gibi bizler de Cumhurbaşkanımızın askerleri olarak bizler de sahaya inerek bu hainleri durdurduk. Tüm dünya bunu gördü. 15 Temmuz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Gazilerimize acil şifalar diliyorum. Bu milletin devletinin yanında olduğunu bütün dünya gördü. İhlas Haber Ajansı ile Dulkadiroğlu Belediyemize bu anlamlı sergiye imza attıkları için de ayrıca teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Fotoğraf sergisine, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, AK Parti Kahramanmaraş Kadın Kolları Başkanı Gül Çitil Okur, İl Gençlik Kolları Başkanı Feyzullah Eren Aşçı, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ebu Talip Ceren ve Belediye meclis üyeleri katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER