Döner’den KMBGC Başkanı Deveboynu’na ‘Gazeteciler Günü’ ziyareti

Anavatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Erkan Döner, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti (KMBGC) Başkanı Arslan Deveboynu’nu ziyaret etti.

Döner’den KMBGC Başkanı Deveboynu’na ‘Gazeteciler Günü’ ziyareti

KMBGC Başkanlığı görevine geldiği günden itibaren gerek kent bürokrasisi gerek Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri gerekse de siyasi parti temsilcileri tarafından sık sık ziyaret edilen Arslan Deveboynu’na bir ziyarette Anavatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Erkan Döner’den geldi. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Başkan Deveboynu’na ziyarette bulunan Döner, Başkan Deveboynu’nun gazeteciler gününü kutladı. Hoş sohbetler eşliğinde gerçekleşen ziyarette kent gündemi hakkında karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunulurken, Genel Başkan Yardımcısı Döner, Başkan Deveboynu’na görevinde başarılar diledi. Başkan Deveboynu ise Döner’e bu nazik ziyaretinden ötürü teşekkür etti.

ANAVATAN PARTİSİ BU ÜLKEYE UFUK AÇTI”
Ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan Başkan Deveboynu, Turgut Özal döneminde Anavatan Partisi’nin Türkiye’ye ufuk açtığını söyledi. Başkan Deveboynu, “Anavatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Erkan Döner bizi ziyarete geldiler. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Kendileriyle güzel bir istişare gerçekleştirdik. Tabii Anavatan Partisi deyince aklımıza geçmiş geliyor. Bu ülkenin 25 yıl öncesini gözümün önüne getirdim. Anavatan Partisi bu ülkeye ufuk açtı. Anavatan Partisi bu ülkenin geleceğine zemin hazırlayan, bizim bugünlere gelmemizi sağlayan bir partidir. Rahmetli Turgut Özal bu ülkede insanlarımızın iş adamlarımızın, sanayicilerimizin, bürokratlarımızın geleceğine yön verdi. Ben Özal öncesini biliyoruz. Bu ülke Özal öncesinde kapalı bir kutu gibi yönetiliyordu. Ama sonrasında Türkiye dünyaya açıldı, büyüdü, gelişti” ifadelerini kullandı.

Haber: Emre Akkış


 

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2018, 13:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner98

banner103