DOĞUKENT MAHALLE MUHTARLIĞI YENİDEN HİZMET VERMEYE BAŞLADI

Geçtiğimiz günlerde çıkan yangın sonucu adeta kullanılamaz hale gelen Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesine bağlı Doğukent Mahallesi Muhtarlığı binası, yetkililerin duyarlı çalışmaları sonucu yeniden onarıldı.

DOĞUKENT MAHALLE MUHTARLIĞI YENİDEN HİZMET VERMEYE BAŞLADI

Yangında kullanılamaz hale gelen Muhtarlık Binası yeniden tadilat görerek hizmete girdi. Doğukent Mahallesi Muhtarı Ahmet Bayraktar; “Muhtarlık Binamız yangında kullanılamaz hale gelmişti. Sağolsun Dulkadiroğlu Belediye Başkanımız Necati Okay yangın günü hemen telefonla aradı, Bizi ziyarete geldi. Muhtarlıktaki malzemeler için canını sıkma ne gerekiyorsa yapacağız dedi. Muhtarlık binamıza, bilgisayar, makam masası, 4 kanepe, sehpa ve 3 yemek masası gönderdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ne gerekiyorsa yapacağım dedi ve yaptı. Her zaman bir isteğimiz olduğunda gerekeni yapıyor. Yapılması gereken hizmetleri hemen yapıyor. Her zaman bizim ve Doğukent halkının yanında oluyor” dedi.
 

“DUYAR DUYMAZ BİZLERİ ARADILAR”

Bayraktar, “Büyükşehir Belediye Başkanlığımız Muhtarlık binamızın içini boyattı. İl Emniyet Müdürümüz Dinlenme odasındaki kanepelerimizi yeniledi. Yangın olduğun andan itibaren sürekli yanımızda oldu. Emniyet Müdürümüz Doğan İnci Bey’e de çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Bayraktar sözlerine şu şekilde devam etti, “Dulkadiroğlu Kaymakamımız Kadir Okatan, yangını duyar duymaz aradı. Bizi yalnız bırakmadı. Ben Kaymakam Bey’e de çok teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun. Yine en büyük destekte Mahalle halkımızdan geldi. Herkes geldi. Geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Yapacağımız bir şey var mı diye sordular. Ben gerçekten çok duygulandım. Herkese çok teşekkür ediyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER