banner117

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Edeler Diyarı’ndan dünyaya mesaj verecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart yerel seçim mitingleri kapsamında 23 Şubat Cumartesi günü Kahramanmaraş’a gelecek. Müftülük Meydanı’nda vatandaşlara hitap edecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Edeler Diyarı’ndan dünyaya mesaj verecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Edeler Diyarı’ndan dünyaya mesaj verecek

31 Mart yerel seçimlerine doğru Türkiye’de siyaset her geçen gün daha da aktifleşiyor. Ülke genelinde 81 il ve ilçede belediye başkan adaylarını açıklayan siyasi partiler, vatandaşlardan oy alabilmek adına tek tek projelerini anlatıyor. Bu doğrultuda parti liderleri de mitinglerine yavaş yavaş başladı. Mitinglere her zaman olduğu gibi yine ilk startı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, mitingler kapsamında 23 Şubat Cumartesi Günü Kahramanmaraş’ta olacak. Yapılacak olan mitingle ilgili yazılı bir açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Kahramanmaraş’ta ağırlayacak olmanın heyecanını yaşadıklarını söyledi.

ŞEHRİMİZ CUMHURBAŞKANIMIZI BAĞRINA BASACAKTIR”
“Hemşerilerimizi Cumhurbaşkanımıza olan sevgi ve coşkumuzu göstermek adına 23 Şubat 2019 Cumartesi günü Müftülük Meydanı’nda birlikte olmaya davet ediyorum” diyen Debgici: “Kahramanlık destanı yazan şehrimizin, güçlü Türkiye’nin mimarı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı her zaman olduğu gibi bağrına basacağına inanıyorum” dedi.

CUMHURBAŞKANIMIZI KAHRAMANMARAŞ’A YAKIŞIR ŞEKİLDE AĞIRLAYACAĞIZ”
“Mazlumların umudu olan, tüm iç ve dış baskıları rağmen dimdik duran Cumhurbaşkanımızın şehrimizi şereflendirecek olmaları tüm teşkilatlarımızda büyük heyecan oluşturdu” ifadelerini kullanan Debgici; “Kahraman bir ecdadın torunları olarak liderimizin kıymetini ve gönül coğrafyamızın bizden beklentisini biliyoruz. Cumhurbaşkanımızı ağırlamanın gururunu yaşayacağız. Toplumun tüm kesimlerini kucaklayan, halkıyla iç içe olan Cumhurbaşkanımızı Kahramanmaraş’a yakışır şekilde ağırlayıp buradan memnun bir şekilde uğurlayacağız” diye konuştu.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner121

banner123

banner122