CEBELOĞLU, “KURBAN BAYRAMI’NDA GEREKEN TÜM TEDBİRLERİ ALDIK”

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, Kurban Bayramı mesajında “İl Emniyet Müdürlüğümüz Kurban Bayramı münasebetiyle vatandaşlarımızın bayramı en iyi şekilde, huzur ve güven ortamında geçirmeleri için gereken tüm tedbirleri almıştır” dedi.

CEBELOĞLU, “KURBAN BAYRAMI’NDA GEREKEN TÜM TEDBİRLERİ ALDIK”

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, Kurban Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı. Mesajında “Sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarımızı kuvvetlendiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı, toplumun tüm katmanları arasındaki bağları güçlendirerek gelecek için bizlere umut kaynağı olan, milli ve manevi değerlerimizin daha yoğun yaşandığı bir Kurban Bayramı'nı daha hep birlikte huzur içerisinde karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz” diyen Cebeloğlu, “Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü olarak amacımız, hizmet kalitesini arttırmak ve üstlenmiş olduğumuz, vatandaşın huzur ve emniyetini, can ve mal güvenliğini sağlama görevlerini en iyi şekilde yerine getirmektir. Il Emniyet Müdürlüğümüz bu anlayışı kendine rehber edinerek, Kurban Bayramı münasebetiyle vatandaşlarımızın bayramı en iyi şekilde, huzur ve güven ortamında geçirmeleri için gereken tüm tedbirleri almıştır” ifadelerini kullandı.

BÜTÜN VATANDAŞLARIMIZIN KURBAN BAYRAMINI KUTLARIM”

Salim Cebeloğlu mesajının devamında ise şu ifadelere yer verdi: “Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramı öncesinde ve sonrasında özel araçları ile seyahat edecek olan tüm vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği açısından, bayramın gözyaşından uzak ve sevinçle kutlanabilmesi için trafik kurallarına riayet etmelerini temenni eder. Kahramanmaraş halkımızın Kurban Bayramını güvenli ve huzurlu bir ortamda geçirebilmeleri için bayram tatili süresince fedakârca çalışacak olan personelim ve şahsım adına bütün vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutlarım.”

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER