banner117

BY PİPO CAFE’DE BURAK KİNG HEYECANI!

Kahramanmaraş’ta yaklaşık 2 ay önce hizmete açılan ve açıldığı günden bugüne gerek güler yüzlü personeli, gerek zengin mutfak kültürü gerekse de uygun fiyatlarıyla eğlence ile kalitenin yeni adresi olan, bu anlamda da cafe kültürüne yeni bir soluk getiren By Pipo Cafe’de 8 Mart’ta Burak King heyecanı yaşanacak.

BY PİPO CAFE’DE BURAK KİNG HEYECANI!

Onikişubat İlçesi, Üngüt Mahallesi, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Avşar Kampüsü’nün hemen karşısında bulunan ve sektöre farklı bir konseptle giriş yaparak kısa süre içerisinde müşterilerinin ilgi odağı olan By Pipo Cafe, yakaladığı kaliteli ile müşterilerine daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlıyor. Zengin mutfak kültürü ve aynı zamanda zengin fast-food çeşitleriyle müşterilerini eğlendirdiği kadar damak tadına da hitap eden By Pipo Cafe, canlı müziklerle de eğlenceyi doruğa çıkartıyor. Son dönemde “Günah benim suç benim’, ‘Koştum hekime’ ve ‘Yanıyoruz’ şarkılarıyla Türkiye’yi adeta sallayan Burak King’i ağırlamanın heyecanını yaşayan By Pipo Cafe, 8 Mart’ta gerçekleştirilecek olan konsere tüm Kahramanmaraşlıları bekliyor. Gazetemize açıklamalarda bulunan By Pipo Cafe İşletme Sahibi Muhammed Ali Tekçe, müşterilerin göstermiş olduğu ilgiden dolayı memnun olduklarını söyledi. Cafede her türlü yiyecek ve içecek çeşitlerinin mevcut olduğunu ifade eden Tekçe, 8 Mart’ta Burak King konserine herkesi davet etti. Her akşam canlı müzikle gelen vatandaşları hayatın olağan stresinden biraz da olsa uzaklaştıran Tekçe, üniversite öğrencilerine yüzde 10 diğer müşterilere ise yüzde 5 indirim yaptıklarını sözlerine ekledi.

YENİLİKÇİ ZİHNİYETİMİZLE ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM ETMEKTEYİZ”
Yenilikçi zihniyet anlayışlarıyla çalışmalara devam ettiğinin bilgisini veren Tekçe, “Kahramanmaraş’ın hizmet anlayışını 20 Kasım 2017 tarihinden itibaren değiştirmeye geldik. 200 kişi kapasiteli iç mekânımızda 7 gün canlı müzik ile hizmet vermekteyiz. By Pipo olarak cafemizde güncel oyunlarımız (canga, scrabble, monopoly) 70 çeşit yöresel kahvaltı çeşidimizle Kahramanmaraş’ta uygun fiyatlarla sabah 08.00 akşam 24.00 arasında değişik sunumlarımız ile ilklere imza atmaktayız. Profesyonel ekibimiz önderliğinde Muhammed Bey ile müşteri memnuniyetini ilke alarak yenilikçi zihniyetimizle çalışmalarımıza devam etmekteyiz” ifadelerini kullandı.

HABER: EMRE AKKIŞ


 


 


 


  

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2018, 10:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER