banner117

Böyle bir seçim ilk defa yaşanıyor

Milliyetçi Hareket Partisi üçüncü sıra Milletvekili adayı Mehmet Fatih Ceyhan: “Bizlerde bu noktada adaylar olarak partimize, davamıza, memleketimize katkı sağlayabilirsek ne mutlu bize. Vatandaşın teveccühünden çok memnunuz beraberlik duygusu zaten her zaman görmek istediğimiz bir tabloydu” dedi.

Adayların açıklanmasının ardından sahaya inen Mehmet Fatih Ceyhan, sıkmadık el gezilmedik yer bırakmıyor. Ertuğrul Gazi mahallesinde il ve ilçe başkanlığının düzenlediği seçim bölgesinde vatandaşları ziyaret eden Ceyhan, 24 Haziran seçimleri için oy istedi. Tek tek vatandaşlar ile ilgilenen Ceyhan Manşet Gazetesi ve Manşet TV’ye yaptığı açıklamada: “Gerçekten halkın teveccühü çok güzel. Böyle olması da bize ekstra motivasyon sağlıyor. Ama ben öncelikle il ve ilçe teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum bu güzel programları hazırladıkları için. Emekleri geçen herkese buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Çünkü böyle bir seçim çalışması belki de Kahramanmaraş’ta ilk defa yaşanıyor. Kahramanmaraş’ta ciddi bir organizasyon var” dedi.

ROTASYON DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR

Adayların hepsinin Kahramanmaraş’ın her bölgesinde olduğunu belirten Ceyhan şunları kaydetti: “Şuan da adaylarımızın hepsi bir yerde. Rotasyon düzenli bir şekilde çalışıyor. Biliyorsunuz aylardan da mübarek ramazan ayı. Tabi onun da getirdiği bazı yorgunluklar var ama sanki ramazan ayı değilmiş gibi arkadaşlarımız gece gündüz bu emeği veriyorlar. Bizlerde bu noktada adaylar olarak partimize, davamıza, memleketimize katkı sağlayabilirsek ne mutlu bize. Vatandaşın teveccühünden çok memnunuz beraberlik duygusu zaten her zaman görmek istediğimiz bir tabloydu. Bu noktada biz tüm ziyaretlerimizde ve aktivitelerimizde öncelikle Cumhurbaşkanlığı için Tayyip Erdoğan’a oy istiyoruz. Ama Milletvekilliğinde de güçlü bir meclis olması adına, bu vatana sahip çıkan, çıkmakla da kalmayan gerektiğinde canını veren üç hilali temsil eden MHP’ye oy istiyoruz. Adaylarımız il ve ilçe demeden çalışmakta. Ciddi bir organizasyon ciddi bir aşk ve şevk var. İnşallah 24 Haziran seçimleri milli olanların, vatanını milletini sevenlerin bayramı olacak ama gayri milli olanlarında yas günü olacaktır”

Haber: Mustafa Kılınç

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER