Boyacı Demir’den Başkan Okay’a teşekkür!

Yazın sıcağında, kışın soğuğunda 20 yıldan bu yana ayakkabı boyacılığı yaparak ailesini geçindiren Mehmet Demir, kendisine sunulan imkândan ötürü Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkanı Necati Okay’a teşekkür etti.

Boyacı Demir’den Başkan Okay’a teşekkür!

Kentin muhtelif noktalarında yazın sıcağını, kışın çamur ve yağmuru yanında tipisini de mesleğine ortak eden ayakkabı boyacısı Mehmet Demir mesleğini daha rahat şekilde icra edebilmesi için kendisine olanak sağlayan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’a duyduğu minneti dile getirdi.
Yaklaşık bir senedir EMEKEVİ kulübesinde ayakkabı boyacılığı yapan Babuç Hüseyin’in vefatı ardından boş kalan yere taşınan Demir, “20 senedir ayakkabı boyacılığı yaparak rızkımı temine çalışıyorum, ailemi geçindiriyorum. Soğuklara, rüzgârlara, yağmur ve çamurlara karşı yaşam mücadelesi verdim. En son Hükümet Caddesi üzerindeki bir çınar ağacı dibinde mesleğimi sürdürürken, Şelale Park bitişiğindeki ayakkabı kulübesini bize layık gören, veren Dulkadiroğlu Belediye Başkanımız Necati Okay’a minnet borçluyum!” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

bahistapot.com grandbet ekbonus.com Bonus Veren Siteler linkegit.com