Bip ve Wirofon hattı KASKİ’de devreye girdi

KASKİ Genel Müdürlüğü, vatandaşların görüntülü başvuruları için yerli uygulamalar Bip ve Wirofon mesaj hattını devreye aldı.

Bip ve Wirofon hattı KASKİ’de devreye girdi

Vatandaş odaklı hizmeti kendisine şiar edinen KASKİ Genel Müdürlüğü, hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Artık vatandaşlar KASKİ ile ilgili bilgi, talep ve ihbarla ilgili görüntülü başvurularını “0530 896 01 46” numaralı BİP ve WİROFON hattı üzerinden iletebilecekler.

BU NUMARAYI KAYDEDİN; 0530 896 01 46

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) vatandaşların 185 Çağrı Merkezine bildirimlerini görüntülü olarak yapabilmeleri için daha önce de Whatsapp bilgi, talep ve ihbar hattı oluşturmuştu. Vatandaşlar KASKİ Genel Müdürlüğüne talep ve ihbarlarını “0530 896 01 46” numaralı hat üzerinden görüntülü olarak Bip, Wirofon ve Whatsapp mesajlaşma uygulamaları aracılığı ile yapabilecekler. Vatandaşların bildirimde bulunurken görüntülerle birlikte mutlaka konu hakkında açıklama bilgileri ile adres ve iletişim bilgilerini de göndermeleri gerekiyor.

185 ÇAĞRI MERKEZİ 7 GÜN 24 SAAT HİZMET VERİYOR

Mesajlaşmalarının yanı sıra KASKİ Genel Müdürlüğü 185 Çağrı Merkezi vatandaşlara 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Vatandaşlar su arıza, kanalizasyon arıza, kaçak su ihbarı, su kirliliği gibi bildirimlerinde başvurularının takibini yapabilmeleri ve süreç hakkında bilgilendirilmeleri için mutlaka 185 Çağrı Merkezini aramaları gerekiyor.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner100

banner98