banner117

BAŞKANA DESTEK TEŞEKKÜRÜ

Kahramanmaraş 1. Amatör Küme Büyükler Ligi takımlarından olan ve Play-Off maçları oynamaya hak kazanan Elbistan Belediyespor Antrenörü Mutlu Doğan, Elbistan Belediye Başkanı Av. Durmuş Küçük'ü makamında ziyaret ederek, Elbistan Belediyespor’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

BAŞKANA DESTEK TEŞEKKÜRÜ

 Ziyarette Belediye Başkanı Av. Durmuş Küçük'e atkı ve forma hediye eden Antrenör Mutlu Doğan konuşmasında, "Elbistan Belediyesporumuz 2017-2018 sezonunda aldığı başarılı sonuçlar ile ligde ikinci sırada yer almaktadır. Bu başarılarımızda bizleri hem maddi hem manevi olarak destekleyen Belediye Başkanımız Av. Durmuş Küçük'e çok teşekkür ediyoruz. Futbolda başarı sadece futbolcular ile yakalanmıyor. Taraftar desteği bizim için çok önemli. Sağ olsun hem Elbistan halkı hem de belediye başkanımız bu anlamda bizleri yalnız bırakmıyor. Bizlerde inşallah bu destek ile elimizden geleni yaparak Elbistan Belediye Spor'u hak ettiği yerlere taşıyacağız" ifadelerine yer verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Elbistan Belediye Başkanı Av. Durmuş Küçük ise, "Gençlerimizin fiziksel ve ahlaki gelişiminde spor çok önemli bir yere sahiptir. Özellikle kötü alışkanlıkların önüne geçmede spora destek vermenin çok önemli olduğuna inanıyorum. Bizlerde bu anlayış ile başarılı bir grafik sergileyen Elbistan Belediye Sporumuzun her zaman yanında olacağımızı belirtmek isterim. Bu nazik ziyaretlerinden ve gururla taşıyacağım forma için teknik direktörümüze çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi.

HABER: ERDİ İŞBİLİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER