banner117

BAŞKAN MAHÇİÇEK’E ‘TEŞEKKÜR’ ZİYARET

15 Temmuz’da Şehit Astsubay Ömer Halisdemir’in anısına düzenlenen Masterler Futbol Turnuvası’nda Kahramanmaraş’ın temsil edilmesinde büyük emeği olan Tüm Spor Adamları Derneği, turnuvaya katılımda kendilerine destek veren Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’i ziyaret ederek, teşekkür plaketi verdi.

BAŞKAN MAHÇİÇEK’E ‘TEŞEKKÜR’ ZİYARET

3 yıl önce Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensupları tarafından Türkiye’yi ele geçirmek amacıyla gerçekleştirilen darbe girişimi sırasında darbenin önemli isimlerinden General Semih Terzi'yi vurarak darbenin seyrini değiştiren ve başarısız olmasında önemli payı olan Şehit Astsubay Ömer Halisdemir, 15 Temmuz’un yıl dönümünde minnet ve rahmetle tüm Türkiye’de anıldı. Şehit Astsubay Ömer Halisdemir için başta memleketi Niğde olmak üzere Türkiye’nin bütün illerinde adının anıldığı etkinlikler düzenlendi. Bu etkinliklerin en dikkat çekenleri ise kahraman Halisdemir’in memleketi Niğde’de düzenlendi. Hain girişiminin 3’ncü yıl dönümü olması sebebiyle organize edilen anma etkinliklerinin en dikkat çekeni hemen hemen Türkiye’nin bütün illerinden katılımın olduğu Veteranlar Futbol Turnuvası oldu.

KAHRAMANMARAŞ’I TEMSİL ETMİŞLERDİ!

Şehit Ömer Halisdemir’in adının verildiği 15 Temmuz Şehit Ömer Halisdemir Masterler Futbol Turnuvası’na Kahramanmaraş Büyükşehir Veteran takımı da katılarak Kahramanmaraş’ı temsil etti. Tüm Spor Adamları Derneği ve Büyükşehir Taraftarlar Derneği’nin organizasyonu ile turnuvaya Kahramanmaraş’tan 20 kişilik bir kafile katıldı. Niğde protokolü ile Niğde 51 Mastır takımı arasında dostluk maçları oynandı. 15 Temmuz kahramanı şehit Ömer Halisdemir adına düzenlenen futbol turnuvasında şehidin kardeşi Soner Halisdemir de futbol maçında forma giydi. Kahramanmaraş Büyükşehir Veteran takımına Niğde yolculuğunda Onikişubat Belediyesi de sponsor olarak destek verdi. Verilen destekten dolayı Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’i ziyaret eden Tüm Spor Adamları Derneği Başkanı Baki Kale, Kahramanmaraş Büyükşehir Taraftarlar Derneği Başkanı Dursun Özçelik, teşekkür plaketi verdi. Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette futbola dair sohbetler edildi.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2019, 17:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER