BAKIRCILAR ODASINA ADAY ÇIKTI

Bakırcılar Odası Başkan Adayı Durdu Yıldız, “Kahramanmaraş’ımızı dondurmada olduğu gibi bakırcılığı, alüminyumculuğu ve diğer meslekleri de ön plana çıkarmak için çalışmalar yapacağız” dedi.

BAKIRCILAR ODASINA ADAY ÇIKTI

Ocak ayı içerisinde yapılacak olan Bakırcılar Odası seçimi öncesi Sanayi esnaflarından Durdu Yıldız, Bakırcılar Odasına adaylığını açıkladı. İşyerinde kendisine destek veren esnaf arkadaşları ile bir araya gelerek adaylığını açıklayan Yıldız, Başkan seçilmesi halinde önemli çalışmalara imza atacaklarını söyledi.

‘BİZ YAPAMAYACAĞIMIZ HİÇBİR ŞEYE SÖZ VERMİYORUZ’

25 yıldır bakırcılık sektöründe olduğunu söyleyen Yıldız, “Ben 25 yıldır bakırcılığa hizmet eden bir dökümcü olmam hasebiyle, bakırcılığında tüm sorunlarına vakıfım. Biz yol arkadaşlarımızla bu sorunları nasıl çözebiliriz, bu mesleği nasıl devam ettirebileceğimizin arzu ve isteğiyle yola çıktık. Hepimizin gayesi budur. Biz Allah nasip ederse alttan eleman yetiştirmek için çaba sarf edeceğiz. Odamızın var olan arsasına odamızı yaptıracağız. Maraş’ımızı dondurmada olduğu gibi bakırcılığı ve odamıza kayıtlı olan alüminyumculuğu ve diğer meslekleri de ön plana çıkarmak için elimizden geleni yapacağız. Biz yapamayacağımız hiçbir şeye söz vermiyoruz. Yapılabilir olanları da yapmak için gerekli gayreti göstereceğimize, esnafımızın şikâyetlerine kulağımızı kapatmayacağımıza ve zaten var olan sorunları el birliğiyle çözeceğimize söz veriyoruz. Bu güzide mesleğimizi hak ettiği değere kavuşturacağımızı ve şehrimizde bakırcılığın gelişmesine katkı sağlayacağımızı umuyorum” şeklinde konuştu.

Haber: Mesut Benli

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2017, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner96

banner67

banner100

banner98