BAKAN KOCA PAKDİL’İ ZİYARET ETTİ!

‘Yedi Güzel Adam’dan biri olan yazar Nuri Pakdil, Kahramanmaraş’ta kaldığı otelde geçirdiği kaza sonrası hastaneye kaldırılmıştı. KSÜ Tıp Fakültesi’nde ilk tedavisi yapıldıktan sonra ambulans uçakla Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ne nakledilen Pakdil’i, Sağlık Bakanı Fahreddin Koca ziyaret etti.

BAKAN KOCA PAKDİL’İ ZİYARET ETTİ!

Kahramanmaraşlı yazar ve mütefekkir Nuri Pakdil, geçtiğimiz günlerde kaldığı otelde yere düşerek yaralanmıştı. Hızlıca Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne götürülen Pakdil'in yapılan muayenesinde düşmeye bağlı olarak sol kalçasının kırdığı tespit edilmişti. İlk müdahalesi yapılan Pakdil’in ameliyata alınmasına karar verilmişti. Yazar ve mütefekkir Nuri Pakdil, ambulans uçakla Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nden Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ne nakledildi. Pakdil’i, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’nde Sağlık Bakanı Fahreddin Koca ziyaret etti.

Koca, sağlık durumu iyi olan Pakdil’e, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın telefonda geçmiş olsun dileklerini ilettiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

(Haber: Tuğçe Kayar)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner166