“AMACIM MİLLETİN SORUNLARINI MECLİSE TAŞIMAK”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, “Özellikle araştırma önergeleriyle, soru önergeleriyle mecliste önergeler veriyorum. Benim milletvekilliği anlayışım milletin sorunlarını meclise taşımak, bakanlıklara taşımak ve oradan bununla ilgili protokol oluşmasına katkıda bulunmaya çalışıyorum” dedi.

“AMACIM MİLLETİN SORUNLARINI MECLİSE TAŞIMAK”

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, Ramazan ayı dolayısıyla kentte görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya geldi. Kervanhan’da gerçekleşen ve sohbet havasında geçen programa katılım yoğun oldu. Programdaki gazetecilerle yakından ilgilenen Aycan, programın sonunda açıklamalarda bulundu. Bir gazetecinin “Mecliste en çok soru önergesi veren milletvekilisiniz, bu konuda neler düşünüyorsunuz?” sorusuna cevap veren Aycan, “Özellikle araştırma önergeleriyle, soru önergeleriyle mecliste önergeler veriyorum. Kendi çalışma tarzım diyelim, bir şeyler üretmeye çalışıyoruz, özellikle Kahramanmaraş'ın ve Türkiye'nin sorunlarını gündeme taşıyıp bunlarla ilgili bakanlıklara sorup buradan gündem oluşturmaya çalışıyorum. Bir de yaşadığım sorunlarla veya gördüğüm sorunları mecliste araştırma komisyonları kurularak meclisin gündemine taşımaya çalışıyorum. Benim milletvekilliği anlayışım milletin sorunlarını meclise taşımak, bakanlıklara taşımak ve oradan bununla ilgili protokol oluşmasına katkıda bulunmaya çalışıyorum” ifadelerini kullandı.

“HEM İSTANBUL İÇİN HEM DE ÜLKEMİZ İÇİN HAYIRLI OLSUN”
Tekrarlanan İstanbul seçimleriyle ilgili de konuşan Aycan, “İstanbul seçimleri Yüksek Seçim Kurulu kararıyla tekrarlanıyor. Yüksek Seçim Kurulu yapılan incelemeler sonucunda Adalet ve Kalkınma Partisi'ni ve Milliyetçi Hareket Partisi'nin yaptığı itirazları değerlendirdi ve itirazları yerinde bularak, seçim sonuçlarının da bundan etkileneceğini düşünerek seçimin tekrarına karar verdi. Hem İstanbul için hem de ülkemiz için hayırlı olur diye bekliyoruz” şeklinde konuştu.   

Haber: Ahmet Güneçıkan/Emre Akkış

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2019, 17:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner156

banner159