AK PARTİ ADAYI HABİBE ÖÇAL, DUMLUPINAR MAHALLESİ’NDE

15 Temmuz’da Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimi esnasında tankın çarpması sonucu yaralanan AK Parti 27. Dönem Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Habibe Öçal, çocukluğunun büyük bir dönemini geçirdiği Dumlupınar Mahallesi’ni gezerek, vatandaşlarla bayramlaştı.

AK PARTİ ADAYI HABİBE ÖÇAL,  DUMLUPINAR MAHALLESİ’NDE

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimini eşi ve kızı ile engellemeye çalışırken tankın çarpması sonucu yaralanan Memur-Sen Kadın Komisyonu Genel Başkanı Habibe Öçal, sürpriz bir şekilde memleketi Kahramanmaraş’tan AK Parti 27. Dönem Milletvekili Adayı olarak gösterilmişti. Aday olarak gösterilmesinin ardından 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimleri için çalışmalarına hız veren Öçal, Ramazan Bayramı’nda da aralıksız olarak sürdürdü. Bilgisi ve donanımlı olmasıyla vatandaşların dikkatini çeken Öçal, beraberinde partisinin kadın kollarıyla birlikte vatandaşlarla bir araya geliyor. Seçime sayılı günler kala iyi bir şekilde organize olarak vatandaşlara ulaşan Öçal, kadın erkek herkesle toplantılar düzenleyerek 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatıyor. Öçal’ın bu kez ki adresi ise çocukluğunun büyük bir dönemini geçirdiği Onikişubat İlçesi’ne bağlı Dumlupınar Mahallesi oldu. Öçal’a, AK Parti Onikişubat İlçe Kadın Kolları Başkanı Banu Pakdil ve partilileri eşlik etti.

HALKIMIZIN TEVECCÜHÜ YİNE AK PARTİ’YE”

Ziyaretleri sonrası saha izlenimlerini gazetemize aktaran Öçal, “Seçim ziyaretlerini kendi büyüdüğüm sokaklarda, caddelerde, özellikle de Dumlupınar Mahallesi’nde devam ediyoruz. Halkımızla, komşularımızla iç içeyiz. Çocukluğumun geçtiği insanlarla beraberim, elbette ki sorunlarını, çözüm önerilerini dinliyoruz. Bu tabi ki ahde vefayı da beraberinde getiriyor, burada doğup büyümem dolayısıyla. İnşallah biz de Dumlupınar Mahallesi’nde ki sorunların çözülmesi noktasında bir siyasetçi olarak inisiyatif alacağım, bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Yerelde bir takım beklentiler var ama genel olarak halkın teveccühünün yine Cumhurbaşkanımıza, AK Parti’ye olduğunu gördük. Millet, AK Parti ile tekrar hem istikrardan yana hem de istiklalimize sahip çıkacağız mesajı veriyorlar. Bu noktada biz de yerelde kendi eksikliklerimizi tamamlayıp, gelecek yeni Türkiye’nin, güçlü Türkiye’nin inşasında hep beraber vatandaşlarımızla sorumluluk alacağız” dedi.

(Haber: Ahmet Güneçıkan)

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2018, 17:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aklı olan bir olur
Aklı olan bir olur - 9 ay Önce

Tekke ve dumlupınar mahallesini suriyelilerin işgal etmesini hangi siyasi parti sağlamış?

SIRADAKİ HABER

banner96

banner67

banner98

banner103