banner117

AFRİN’DEKİ MEHMETÇİK’E MORAL İÇİN BESTE YAPTI

Kahramanmaraş’ta 70 yaşındaki Mustafa Ağca, Afrin’de başlatılan ‘Zeytin Dalı Harekâtı’nda görev alan kahraman Mehmetçik’e moral olması için sözü ve müziği kendisine ait olan ‘Tek Millet’ adlı beste yaptı.

Daha önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisini göstermek adına ‘Can Tayyip’sin, Recep Tayyip Erdoğan’ adlı besteler yapan Mustafa Ağca, şimdide Zeytin Dalı için kalemini ve gönlünü konuşturdu. Mehmetçik’e olan sevgisini kâğıda döken ve tüm samimiyeti ve içtenliği ile özenle yazdığı bestesini okuyan Ağca’nın en büyük isteği Afrin’e gitmek. Şu anda Afrin kırsalında eli kanlı teröristlere kan kusturan ve yaptığı bu operasyonla tarih yazan askerlerin yanına gidip bestesini yerinde söylemek istediğini anlatan Ağca, “Mehmetçik’imize bu şekilde destek olmak istiyorum” dedi. ‘Tek Millet’ adlı yeni bestesini tamamen askerlere moral için yazdığını kaydeden Ağca, Afrin’e gitmek için yetkililerden yardım istedi.

BENİ MEHMETÇİKLERİMİZİN YANINA GÖTÜRSÜNLER”
“Benim şu anda tek isteğim Afrin’e gidip orada göğüs göğse çarpışan Mehmetçiklerimize bu moral parçamı söylemek” diyen Ağca, vatan için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduğunu da sözlerine ekledi. Ağca, “Ben uzunca bir süreden bu yana hobi olarak amatör olarak müzikle uğraşıyorum. Evdeki kayıt stüdyomda kendi imkânlarım doğrultusunda müzik yapıyorum. Tabii ki herkes vatanını çok seviyordur ama benim içimde ayrı bir vatan sevgisi, ayrı bir Türkiye sevgisi var. Ayrıca Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı çok seviyorum. Daha önce Recep Tayyip Erdoğan için söz ve müziği kendime ait olan besteler yaptım. Şimdi de Afrin’de yapılan Zeytin Dalı Operasyonu için “Tek Millet” adlı yeni bir beste yaptım. Bu besteyi yapmamdaki amaç orada vatanı, namusu, bayrağı için mücadele eden Mehmetçiklerimize moral olması için. Benim şu anda tek isteğim Afrin’e gidip orada göğüs göğse çarpışan Mehmetçiklerimize bu moral parçamı söylemek. Onlara bu şekilde destek olmak istiyorum. Onların yanlarında olmak istiyorum. Burada yetkililere sesleniyorum. Beni lütfen Afrin’e Mehmetçiklerimizin yanına götürsünler” ifadelerini kullandı.

TEK MİLLET

Türk milleti yenilmez
Dik durur eğilmez
Dünya durur eğilmez
Dünya üstüne gelse
Bir karış toprak vermez

Tek millet tek bayrak
Tek vatan tek devlet

Ocağını söndüremez
Düşmana güldüremez
Semada dalgalanan
Bayrağını indiremez

Tarihlerde namı var
Bayrağında kanı var
Gücü Allahtan alır
Özünde imamı var

Haber: Emre AKKIŞ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahire
Mahire - 3 yıl Önce

Seninlen gurur duyuyorum babam besden süper olmus

SIRADAKİ HABER