banner117

AFETTE ZARAR GÖRENLER DİKKAT! BU HABER SİZİN İÇİN

Dün Kahramanmaraş’ta yaşanan sel felaketi sonucu zarara uğrayan vatandaşlar için Kahramanmaraş Valiliği tarafından “Zarar Ziyan Tespit Komisyonu Kuruldu”.

AFETTE ZARAR GÖRENLER DİKKAT! BU HABER SİZİN İÇİN

Kahramanmaraş’ta aşırı yağan sağanak nedeniyle hayatı etkileyen olumsuz hava koşulları sonucunda birçok ev ve iş yerlerini su basmış, ağaçlar yıkılmış, araçlar zarar görmüş ve birçok kişi mahsur kalmıştı. Yaşanan sel felaketi sonucu zarar gören vatandaşlar için Kahramanmaraş Valiliği harekete geçerek komisyon oluşturdu. ‘Zarar Ziyan Tespit Komisyonu’ kurarak vatandaşların zararını karşılayacak olan Kahramanmaraş Valiliği, vatandaşlardan dilekçe doldurmasını istedi. Zararını karşılamak isteyen vatandaşlar,  Defterdarlık Binasının 3’üncü katında kurulan Komisyon’a giderek, dilekçe doldurması gerek.

Haber: HAKAN AYDIN

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2018, 17:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aklı olan bir okur
Aklı olan bir okur - 2 yıl Önce

Sel felaketi mi?Yetersiz alt yapı mı? Asfaltların halı gibi toplanması ve bu asfaltlara yapılırken ödenen paralar kimin parasıydı? Yerel yönetim yetersiz alt yapı ile yine bizim paramız ile yara sarıp, alt yapı sorumluları bayram mı edecek?

Ahmet
Ahmet - 2 yıl Önce

VAllah de

Aklı olan bir okur
Aklı olan bir okur @Ahmet - 2 yıl Önce

Eğer bir ülkenin kendi insanlarını aldatan medya karteli varsa; o ülkenin başka düşmana ihtiyacı yoktur.HEM VALLAH HEM BİLLAH

Zehra
Zehra - 2 yıl Önce

Ben dilekcemi verdim ama halen ne arayan nede gelen giden var benim esyalarimin ağzı bağlı poşette kokmuş bı şekilde bekliyor.gercek zarar görmeyenler ise paralarını bile almislar

Doctor Maureen
Doctor Maureen - 2 yıl Önce

Eğer böbreğini 500,000 dolar için satmak istiyorsan, çünkü biz
Böbrek satın almak artık lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin
E-posta: coloradohospital@gmail.com
Tel: +16025620498
Whatsapp: +16025620498
Teşekkürler,
YÖNETİM.

SIRADAKİ HABER

banner145

banner144