banner117

100 ARAÇ İADE EDİLMİŞTİ, ŞİMDİ İSE 221 ADET ARAÇ KİRALANACAK

Geçtiğimiz aylarda 100 aracı iade eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, şimdi ise 221 adet araç kiralama işi için ihaleye çıktı. İhale 17 Temmuz Çarşamba günü gerçekleşecek.

100 ARAÇ İADE EDİLMİŞTİ, ŞİMDİ İSE  221 ADET ARAÇ KİRALANACAK

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti ve Cumhur İttifakı’nın Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak oyların yüze 67,60’ını alarak Kahramanmaraş’ın yeni dönemdeki Belediye Başkanı olan Hayrettin Güngör, Büyükşehir Belediyesi’ne uygun bir teşkilat şeması oluşturmak için çalışmalara başlamıştı. Özellikle belediyeye kaynak yaratma noktasında ciddi tasarruf kararları alan Başkan Güngör, bu doğrultuda bir yandan sayısı fazla olan daire başkanlıklarından bazılarını kapatırken, diğer yandan da ihtiyaç fazlası araçları iade ederek bir nevi israfın önüne geçtiklerini vurgulamıştı. Aradan geçen süre zarfında ihtiyaç hâsıl olması nedeniyle Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı 221 adet sürücüsüz araç kiralama yapacak. 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun19’uncu Maddesine göre açık ihale usulü ile yapılacak olan 221 adet araç kiralama ihalesi 17 Temmuz 2019 Çarşamba günü saat: 10.00’da Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İhale Salonunda yapılacak.


 

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2019, 17:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yahya yoldaş
Yahya yoldaş - 12 ay Önce

Sendemi göz boyamaya geldin birinizde maraş için gelin nolur

abdulbaki günışığı
abdulbaki günışığı - 12 ay Önce

Fatih başkanı ve geçmişi yerden yere vurarak, al aşağı edenler o günleri mumla arayacaklar.Her belediye başkanının vazifesini tamamlaması için iki döneme ihtiyacı vardır. Fatih erkoç tan esirgenen bu hak, ilçe belediyelerine verildi. yaptıkları yüzme havuzlarının esnafa ve müteahhide verdiği zararları bizzat yaşayanlardanım. Bakalım yüz araç iade eder iken, yüzlerinin ifadesi ile tükürdüklerini yalamanında ötesinde ikiyüzyirmi araç kiralamak nasıl oluyormuş. Bu kadar kiraya bu araçların yarısını satın almak imkanı var iken üstelik. Devleti soymanın bir diğer yoluda bu bina ve araç kiralamak.FAtih başkanın arkasından olmadık iftira edenler, yakında aynı çirkin sözlerle şimdiki başkanı yerden yere vurmaya hazırlanıyorlardır. Yeter ki onların menfaatlarına dokunulsun.

SIRADAKİ HABER