GÜNCEL

Kahramanmaraş’tan Suriye’ye 193 tır yardım 
Kahramanmaraş’tan Suriye’ye 193 tır yardım 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Hayrat Yardım Vakfı işbirliği ile Suriye’ye 3 tır dolusu yardım malzemesi gönderildi. 

İşte 31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimlere dair tüm detaylar ve yasaklar...
İşte 31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimlere dair tüm detaylar ve yasaklar...

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kaldı. Türkiye, 5 yıl boyunca görev yapacak yerel yöneticileri seçmek için pazar günü sandığa gidiyor. Seçimlerde, 28 milyon 929 bin 732'si kadın, 28 milyon 128 bin 904'ü erkek toplam 57 milyon 58 bin 636 seçmen, 194 bin 390 sandıkta oy kullanacak. Oy verme saatleri 08.00-17.00 olacak. Bazı illerde ise bu saat 07.00-16.00 olarak belirlendi. İşte seçime dair tüm detaylar ve yasaklar...

Özdemir; ‘Osman Okumuş’un  sonuna kadar arkasındayız’
Özdemir; ‘Osman Okumuş’un sonuna kadar arkasındayız’
‘BEŞ YILDA HER MAHALLEMİZE  DOKUNDUK, HİZMET ETTİK’
‘BEŞ YILDA HER MAHALLEMİZE DOKUNDUK, HİZMET ETTİK’
Bulutoğlu Mahallesi, Mahçiçek  ve Özdemir’i bağrına bastı!
Bulutoğlu Mahallesi, Mahçiçek ve Özdemir’i bağrına bastı!

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Cumhur İttifakı Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanefi Mahçiçek, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir ve AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara ile birlikte Bulutoğlu Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

PINARBAŞI; ‘ASIL BEKA  PROBLEMİ İKTİDARIN!’
PINARBAŞI; ‘ASIL BEKA PROBLEMİ İKTİDARIN!’

Saadet Partisi Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Erkan Pınarbaşı, “Hükümet sanki devletin tek sahibiymiş gibi, kendileri giderlerse ülkede gidermiş havasında, kendisinden başka herkes vatan haini gibi görüyor. Şimdi de bir oy daha kaybetmemek için beka problemi diye bir algı ortaya attılar. Herhalde hükümet böyle giderse genel seçimlerde biz gidersek 3. Dünya Savaşı çıkacak diyecek” dedi.


banner96

banner98

banner103