“TIRAŞ, BİZİM HALKIMIZ HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIKTIR”

Elbistan Belediyesi'nce ilçe genelindeki okullar, camiler ve parklarda kullanılmak üzere 120 Adet kamelya ve 280 Adet piknik masası montaj çalışmaları yapılıyor.

“TIRAŞ, BİZİM HALKIMIZ HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIKTIR”

Geçtiğimiz günlerde bank dağıtımı gerçekleştiren Elbistan Belediyesi, okullar, camiler ve parklarda kullanılmak üzere kamelya ve piknik masası montaj çalışmalarına başladı.

Yapılan çalışma hakkında bilgi veren AK Parti Elbistan Belediye Başkan Vekili Ahmet Tıraş, "Geçtiğimiz günlerde belediyemizce ilçe genelindeki okullarımızda camilerimizde ve parklarımızda kullanılmak üzere 900 adet bank dağıtımı gerçekleştirdik. Daha sonra 40 mahallemizde bulunan 40 parkımıza oyun grubu yerleştirdik. Bu çalışmalar tamamlanarak halkımızın hizmetine açıldı. Şu anda da ekiplerimiz yine okullarımıza, camilerimize ve parklarımıza 120 adet kamelya ve 280 adet piknik masası dağıtımı yapıyor. Kamelya bıraktığımız her parkımıza da 2 adet piknik masasını ayrıca bırakıyoruz. Bahar ayının gelmesi ile insanlarımızın daha rahat zaman geçireceği parklarımızı her geçen gün yeniliyoruz. Çünkü biz biliyoruz ki bizim halkımız her şeyin en iyisine layıktır" ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER