TEŞKİLAT-I MAHSUSA SON OYUN’UN İLK İMZASI VE SÖYLEŞİSİ KAFUM’DA!

Tarihçi Yazar Mehmet Işık’ın, Teşkilat-ı Mahsusa serisinin son kitabı olan Teşkilat-ı Mahsusa Son Oyun’un ilk imzası Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 5. Kitap Fuarı’nda yapılacak.

TEŞKİLAT-I MAHSUSA SON OYUN’UN İLK İMZASI VE SÖYLEŞİSİ KAFUM’DA!

Türkiye’nin Derin Tarihi adlı kitabıyla başladığı derin devlet ve tarihi roman çalışmalarına Teşkilat-ı Mahsusa Serisi ile devam eden Mehmet IŞIK, Osmanlı Devleti’nin son döneminden günümüze kadar yaşanan birçok siyasi, askeri ve ekonomik olayların perde arkasını sağlam bir kurgu ve akıcı diliyle roman olarak kaleme alıyor. Teşkilat-ı Mahsusa Uyanıyor ve Teşkilat-ı Mahsusa Operasyon kitaplarının okuyucular tarafından yoğun ilgiyle karşılanması ve serinin devamını getirin baskılarının artması sonrasında Teşkilat-ı Mahsusa Son Oyun kitabını kaleme aldığını dile getiren Mehmet Işık, okurları önemli sürprizlerin beklediğini dile getirdi. Yakın dönemi tersten okumak, sorgulamak, doğru bilinen yanlışları görüp tarihi ve siyaseti tersten okumak isteyenlerin Teşkilat serisini okumaları gerektiğini belirtti. Tarihçi Yazar Mehmet Işık, bu yıl Kahramanmaraş Kitap Fuarında 13 Ekim 15.00 ile 18.00 arasında kitaplarını imzalayacağını ve yine 16.00 ile 17.00 arasında da “Osmanlı’dan Türkiye’ye Yakın Dönemin Perde Arkası” adlı bir söyleşi gerçekleştireceğini dile getirdi.

Yazar Mehmet Işık, Kahramanmaraş Kitap Fuarı’nın düzenleniyor olmasından dolayı duyduğu mutluluğu dile getirirken, organizasyonun yapılmasında emeği geçenlere en başta Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’a ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı ve ekibine emekleri için teşekkür ettiğini belirtti.

 (Haber: Tuğçe Kayar)

YORUM EKLE
YORUMLAR
KM
KM - 7 ay Önce

Kitap fuarının açılışını yazarlar yapmalı.

KM
KM - 7 ay Önce

Kitap fuarının açılışını yazarlar yapmalı.

SIRADAKİ HABER

banner96

banner103