banner197

Onikişubat muhtarlarından sağlık çalışanlarına teşekkür ziyareti!

Onikişubat Muhtarlar Derneği Başkanı Ramazan Gürbak ile beraberindeki muhtarlar, pandemi süresince büyük bir özveri ile mücadele eden sağlık çalışanlarına teşekkür amacıyla İl Sağlık Müdürü Ali Nuri Öksüz ve Necip Fazıl Şehir Hastanesi Başhekimi Vehbi Şirikçi’yi ziyaret etti.

Onikişubat muhtarlarından sağlık çalışanlarına teşekkür ziyareti!

İlk olarak İl Sağlık Müdürlüğü’ne hareket eden Onikişubat Muhtarlarını Sağlık Müdürü Ali Nuri Öksüz karşıladı. Hoş sohbetler eşliğinde gerçekleşen ziyarette Onikişubat Muhtarlar Derneği Başkanı Ramazan Gürbak, muhtarlar adına sağlık çalışanlarına gösterdikleri mücadeleden ötürü teşekkür ederken, Öksüz’e plaket takdim etti. İl Sağlık Müdürü Öksüz ise bu nazik ziyaretten dolayı muhtarlara görevlerinde başarılar diledi. İl Sağlık Müdürlüğü’nün ardından Necip Fazıl Şehir Hastanesi Başhekimi Vehbi Şirikçi’yi ziyaret eden Onikişubat Muhtarları, burada da hastane personelleri nezdinde başhekim Şirikçi’ye yine teşekkür ederek, plaket takdim etti.

“TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA TEŞEKKÜR ETMEK İSTEDİK”
Ziyaretler sonrası konuşan Onikişubat Muhtarlar Derneği Başkanı Ramazan Gürbak, şunları söyledi: “Malumumuz 2020 yılı çok zor geçti. Koronavirüs musibeti tüm dünyayı sarmış olduğu gibi ülkemiz ve şehrimizde de görüldü. Pandemi süreci boyunca sağlık çalışanlarımıza çok büyük işler düştü. Sağlık çalışmalarımız bu süreç boyunca fedakârca görev yaptı. Tabii bu uğurda görev yaparken vefat eden sağlık çalışanı kardeşlerimizde oldu. Bu vesile ile pandemi süresince gösterilen fedakârlıklarından ötürü tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür etmek maksadıyla İl Sağlık Müdürümüz Ali Nuri Öksüz Beye ve Necip Fazıl Şehir Hastanesi Başhekimi Vehbi Şirikçi Beye ziyarette bulunduk. Ziyaretimizin amacı da tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür etmekti. İnşallah yeni yılda bu salgından kurtuluruz.”

Haber: Burhan Karagöz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174