DULKADİROĞLU BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİ DENETİME HIZ VERDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın talimatı sonrasında Belediye Başkanı Necati Okay’ın görevlendirmesiyle harekete geçen zabıta ekipleri, fırsatçılara geçit vermiyor.

DULKADİROĞLU BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİ DENETİME HIZ VERDİ

Özellikle doları bahane ederek haksız fiyat artışına giden iş yerleri konusunda çalışma yapan Dulkadiroğlu Belediyesi Zabıta ekipleri, fırsatçılık yaptığı tespit edilen iş yerlerine cezai işlem uygulandığını bildirdi. Ticaret İl Müdürlüğü ekiplerinin de katıldığı denetimlerle ilgili konuşan Belediye Başkanı Necati Okay, fırsatçılara taviz verilmeyeceğini söyledi. Okay, konuyla ilgili yaptığı konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda Zabıta ekiplerimizin denetleme işlemlerine hız vermesini istedik. Şuanda ekiplerimiz sahada hem ihbarları değerlendiriyor hem de rutin denetlemeler yapıyor. Burada amacımız etiket üzerinden vatandaşın cebini yakmak isteyen esnafa yöneliktir. Doları bahane ederek fırsatçılık peşinde olan hiçbir esnafa geçit verilmeyecektir. Denetimlerimiz bundan sonraki süreçte de artarak devam edecektir. Bu konuda vatandaşımızın daha duyarlı olması ve Cumhurbaşkanımızın da söylediği gibi gördükleri olumsuzlukları bizlere şikayet etmesini istiyoruz.”

HABER MERKEZİ
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cahit cingi
Cahit cingi - 6 ay Önce

Sokaklarda garibanlarla ugrasacaklarina gitsinler adam gibi kaldirimi işgal eden esnafla ve marketcilerle işlerini meşgül etsinler...

bg
bg - 6 ay Önce

önceden haberli denetim. siz haber yapmadan önce denetimin yapıldığı sosyal medyadan yayılmıştı....

ali
ali - 6 ay Önce

göstermelik değil adam gibi işinizi yapın lider markette nası çalıştığınızı gördük

SIRADAKİ HABER

banner96

banner98

banner103