banner117

O KADIN TUTUKLANMIŞTI, KORONAVİRÜS TESPİT EDİLDİ

Kahramanmaraş’ta eski erkek arkadaşının vücuduna kezzap dökerek yaralanmasına sebep olan ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilen Fatma Özdaş’ta koronavirüs çıktığı öğrenildi.

O KADIN TUTUKLANMIŞTI, KORONAVİRÜS TESPİT EDİLDİ

3 Haziran Çarşamba günü Milli Egemenlik Caddesi'ndeki bir işyerinde meydana gelen olayda Fatma Özdaş, iddiaya göre eski erkek arkadaşı olduğu belirtilen Gürkan K.'nın vücuduna kezzap atarak yaralamasına sebep olmuştu. Gürkan K.'nın ağır yaraladığı olayda, olayı gerçekleştiren Fatma Özdaş’ta vücuduna kezzabın sıçraması sonrası yaralanarak tedavi altına alınmıştı.

KAYSERİ’DE TEDAVİ GÖRDÜ

Kollarında ve göğsünde oluşan yanıklar nedeniyle Kayseri Şehir Hastanesi'ne sevk edilen Fatma Özdaş, tedavisi tamamlandıktan sonra 12 Haziran Cuma günü taburcu edilirken, gece saatlerinde polis tarafından gözaltına alınıp Kahramanmaraş’a getirilmişti. Özdaş, kasten adam yaralama suçundan çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

DURUMU CEZAEVİNDE ÖĞRENİLDİ

Tutuklanan Fatma Özdaş’a, cezaevine gönderilmeden önce koronavirüs testi yapıldığı testin sonucunun pozitif çıktığı öğrenildi. Cezaevine konulduktan sonra sonucun cezaevi yönetimine bildirilmesi üzerine Fatma Özdaş bir gün sonra Necip Fazıl Şehir Hastanesi'ne kaldırılarak koronavirüs tedavisine alındı. Fatma Özdaş'ın testinin pozitif çıkması üzerine kadını Kayseri'den getiren 2'si kadın 4 polisin de 14 gün karantinaya alındığı bilgisine ulaşıldı.

Haber: Burhan Karagöz

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2020, 15:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER