banner117

KARHAMANMARAŞ’TA YANGIN PANİĞİ!

Kahramanmaraş’ta 3 katlı müstakil bir evin çatı katından yükselen dumanlar itfaiyeyi harekete geçirdi. Olası büyük bir yangını önlemek için 2 ekiple birlikte dumanların yükseldiği yere gelen itfaiye ekipleri, ev sahibinin çatı katında çöp birikintilerini yaktığını öğrenmesi sonrası derin bir nefes aldı.

KARHAMANMARAŞ’TA YANGIN PANİĞİ!

Olay, Dulkadiroğlu İlçesi Trabzon Caddesi üzerinde bulunan 3 katlı müstakil bir evin çatı katında meydana geldi. Çatı katında dumanların yükseldiğini gören vatandaşlar durumu hemen itfaiye ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangını söndürmek için hazırlıklara başladı. Bu sırada yangının durumu hakkında bilgi almak adına yangın mahalline giden bir itfaiye personeli, ev sahibinin çatı katında çöp birikintilerini yaktığını öğrendi. Bunun üzerine olay yerine 2 ekiple gelen itfaiye personelleri rahat bir nefes aldı.

MERAKLI VATANDAŞLAR OLAY YERİNDEN AYRILMADI
Yangın ihbarını duyan ve olay yerine gelen itfaiye ekiplerini gören meraklı vatandaşlar, polis ve itfaiyenin yaptığı tüm uyarılara rağmen olay yerinden bir an olsun ayrılmadı.

Haber: Mesut Benli

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2019, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner121

banner123

banner122