KAHRAMANMARAŞ'TA UYUŞTURUCU EVİNE SEVKİYAT ANINDA BASKIN

Kahramanmaraş'ta uyuşturucu operasyonu kapsamında adım adım iz süren Sivil Narkotik timleri, satıcılara ait uyuşturucu evine sevkiyat anında baskın yaptı. Bir başka uyuşturucu gruplarına da araçta ve sokakta operasyon yapan ekipler, 8 kişiyi gözaltına aldı.

KAHRAMANMARAŞ'TA UYUŞTURUCU EVİNE SEVKİYAT ANINDA BASKIN

Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından uyuşturucu ticareti ve sokak satıcılarına yönelik operasyonlar hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda aralarında çevre illerden uyuşturucu getiren, il merkezinde kiraladıkları dairede uyuşturucu satan ve sokak torbacılığı yaptığı tespit edilen şahısların da olduğu 8 kişi uyuşturucu sattığı için yakalandı. 14 ayrı olaya suçüstü yapan polis ekipleri, 33 kişiye uyuşturucu sattığını tespit ettiği 8 kişiyi gözaltına aldı. Operasyonda, Can K.(27), Volkan K. (22), Sezal K.(29), Hasan K.(35), Aziz U.(39), Abdullah O.(38), Bayram C.(29), Fatma N.C.(21) isimli şahıslar yakalandı.
Çok kapsamlı yapılan operasyonda polis ekipleri birkaç uyuşturucu grubuna operasyon yaptı. Şüphelilerden Aziz U. ile Abdullah O.'nun Gaziantep ilinde ikamet ettikleri, Uyuşturucu madde satmak için Kahramanmaraş'ta ev kiraladıkları, bu evden uyuşturucuları piyasaya sürerken polise suçüstü yakalandıkları öğrenildi.
Birbiriyle bağlantısız 3 gruba yapılan operasyonda Bayram C. ile eşi Fatma N.C. kendi araçlarında uyuşturucu sattıkları esnada suçüstü yakalandı.
33 kişiye uyuşturucu satan 8 şüpheliden suç geliri bir miktar para ile, metanfetamin, bonzai, ecstasy hap ve captagon hap ele geçirildi.
Adliyeye sevk edilen 8 şüphelinin tamamı uyuşturucu ticareti kapsamında tutuklandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2020, 21:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER