banner117

Kahramanmaraş'ta 'racon' kavgası

Kahramanmaraş'ta Trabzon Caddesi üzerinde ismi öğrenilemeyen bir kişi kavga ettiği kişiye, "30 senedir racon yemedim. İcraatlarım belli, adamın kafasını keserim" dedi. 

Kahramanmaraş'ta 'racon' kavgası

Olay, Dulkadiroğlu ilçesi İsmet Paşa Mahallesi Trabzon Caddesi üzerinde meydana geldi. Henüz bilinmeyen bir nedenle iki kişi arasında kavga çıktı. Çevredeki vatandaşlar şahısları ayırmaya çalışırken, öfkeli olan bir kişi kavga ettiği kişiye sandalye ile vurmaya çalıştı. Araya giren vatandaşlar sandalyeyi elinden alıp götürürken, ismi öğrenilemeyen kişi aracına doğru gitti. 
Öfkelenerek tekrardan gelen kişi kavga ettiği kişiye bağırarak önce, "Maraş'ı terk et" dedi. Daha sonra, "Ben 30 senedir racon yemedim. Adamın kafasını keserim. İcraatlarımız da belli" dedi. Kavgayı gören vatandaşlar polise haber verirken, şahıs aracına binerek bölgeden uzaklaştı. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2019, 17:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet polat
ahmet polat - 4 ay Önce

nush ile uslanmayanı etmeli tekrir:tekrir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

Beteroğlu
Beteroğlu - 4 ay Önce

Kurtlar vadisi gençliği coşmuş bi kere, bunu gören bir polis savcı falan yok sanırım maraşta. Herkes kafasına göre racon kesip kelle kesecek cüreti bulmuş. Ya kesseymiş demekki kimsenin gıkı cıkmayacakmış. Adam da arabasına binmiş gitmiş.

SIRADAKİ HABER