KAHRAMANMARAŞ’TA POLİS SOKAĞA İNDİ, TEK TEK İNCELEDİ

Kahramanmaraş’ta Polis ekiplerince, ‘Huzurlu Parklar ve Okul Önleri Uygulaması’ adı altında yapılan denetimlerde değişik suçlardan aranan 7 kişi yakalandı.

KAHRAMANMARAŞ’TA POLİS SOKAĞA İNDİ, TEK TEK İNCELEDİ

Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş̧ Dairesi Başkanlığı koordinesinde ‘Huzurlu Parklar ve Okul Önleri Uygulaması’ adı altında Kahramanmaraş İl merkezi ve ilçelerde huzur operasyonu yapıldı.

Kahramanmaraş İl Genelinde 110 polis ekibi ve 425 personelin katılımıyla gerçekleşen operasyonda, okul önleri, üniversite kampüs çevresindeki elektronik oyun salonlarında, internet kafelerde ve halkın yoğun olarak bulunduğu, ailelerin çocukları ile vakit geçirdiği park, bahçe ve çevresindeki işletmelerde cadde ve umuma açık yerler denetlendi.

187 park, 421 okul ve çevresi kontrol edildi, 2 bin 552 şahıs sorgulandı, 518 araç kontrol edildi, 34 araca değişik ihlallerden 9 bin 39 TL ceza tatbik edildi. 1 araç trafikten men edildi. 265 servis aracı kontrol edilmiş, 8 servis aracına 830 TL ceza tatbik edildi. Kullanmak için uyuşturucu madde bulundurmak çocukları dilencilik aracı için kullanma, Yaralama ve diğer suçlardan aranan 7 şahıs yakalandı.  

HABER: BURHAN KARAGÖZ

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 17:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103