Kahramanmaraş’ta gece saatlerinde tam 11 aracın…

Kahramanmaraş’ta park halinde bulunan 11 aracın lastiği gece saatlerinde kimliği belirsiz kişi yâda kişilerce bıçakla kesildi. Polis şimdi olayı gerçekleştiren kişi ya da kişileri arıyor.

Kahramanmaraş’ta gece saatlerinde tam 11 aracın…

Olay, Onikişubat İlçesi Barbaros Mahallesi Bestami Caddesi 5. sokakta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, mahallede ikamet eden ve aracı olan kişiler araçlarını akşam park ettiler.

Sabah evlerinden çıkan araç sahipleri birçok aracın lastiklerinin patlamış olduğunu gördü ve durumu polise bildirdi. Bazı araç sahipleri lastiklerini kendi imkânları ile değiştirmeye çalışırken bazıları ise lastikçi çağırdı.


Araçlarının lastikleri kesilen mağdur vatandaşlar, ‘Sabah uyandığımızda mahalleli olarak gördük ki toplamda 11 tane arabanın tekerleri kesilmiş durumdaydı.

Mahalleli olarak can güvenliğimizin olduğunu düşünmüyoruz. Bugün bu olay bizim mahallede yaşandı, yarın kim bilir belki de karşıdaki mahallede aynı şeyi yapacaklar. Eskiden mahallemizde devriye atan mahalle polislerimiz vardı, tekrardan o polisleri istiyoruz. Bu olayı gerçekleştiren kişi ya da kişilerin en kısa zamanda yakalanacağını umuyoruz.’

Haber: Burhan Karagöz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner96

banner103