Kahramanmaraş’ta çevre yolunu piste çevirenler yakayı ele verdi

Kahramanmaraş’ta çevre yolunu piste çevirerek, yarış yapan araçların arasına giren polis sürücülere ceza yazdı.

Kahramanmaraş’ta çevre yolunu piste çevirenler yakayı ele verdi

Olay, Cumartesi gecesi Batı Çevre Yolu üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, bir grup otomobil sürücüsü çevre yolu üzerinde yarış yapmak için toplandı. Trafik güvenliğini tehlikeye düşüren bu sürücülerin peşinde olan özel trafik ekipleri ise sürücülerin arasına girdi. Bölgede bulunan araçları ve sürücülerin görüntü kaydını alan ekipler, otomobillere ve sürücülere ilgili maddelerden cezai işlem uyguladı.

Özellikle gece saatlerinde ortaya çıkan abartı egzozlu araçlar, trafik güvenliğini tehlikeye düşüren sürücüler, çevreyi rahatsız eden araçlar üzerinde denetimlerini sürdüren trafik ekipleri, kural ihlallerine müsade etmiyor. Trafik Şube tarafından oluşturulan özel ekipler ise aralıksız denetimlerini sürdürüyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2019, 11:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan hüseyin
Hasan hüseyin - 9 ay Önce

Ceza yetmiyor bu yaşayıcı d..öl israflarının tenekelerinin trafikten men edilmesi gerek ehliyetlerinin alınması gerek.kendilerinin bir önemi yok ta bir çocuğun ya da günahsız birinin canını yakmalarimi gerek illaki.mahalle arasında tenekelerinin sesinden çocuklar uyuyamıyor.polisi arıyorsun gelmiyorlar böyle giderse millet kendi adaletini kendisi sağlar.

SIRADAKİ HABER