banner117

KAHRAMANMARAŞ’TA AVUKATTAN İŞ ADAMINA TEKME TOKAT SALDIRI

Kahramanmaraş’ta alacak-verecek iddiasıyla Avukat M.T. İş Adamı F.Ş.’ye sokak ortasında saldırarak darp etti. Saldırı sonrası hastaneye kaldırılan F.Ş.’nin burnunun kırıldığı öğrenildi. Kavga görüntüsü ise an be an kaydedildi.


Olay, dün Üngüt’te bulunan Kahramanmaraş Adliyesi’nin karşısında meydana geldi. İddiaya göre, kentte inşaat işi ile uğraşan F.Ş. Avukat M.T. ile daha önce ticaret yaptı. Yapılan ticaret sonrası F.Ş. Avukat M.T.’ye parasını verdi. Ancak Av. M.T., parasını yasal faiziyle istedi. F.Ş. ise parayı verdiğini ve daha fazla veremeyeceğini söyledi. Bunun üzerine dün bir arkadaşının ofisine giden İş Adamı F.Ş. çıkışta M.T. ile karşılaştı. İkili arasında geçen diyalog sonrası Av. M.T. İş Adamı F.Ş.’ye saldırarak darp etti. Olay yerine çağrılan ambulansla KSÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan F.Ş.’nin burnunun kırıldığı öğrenildi. Saldırı anı ise bir iş yerinin kamerası tarafından an be an görüntülendi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

ÖNCE YUMRUK ATTI, SONRA TEKME ATARAK BURNUMU KIRDI”
Darp edilen F.Ş. yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Adliye karşısında bulunan bir arkadaşımın ofisine gittim. Çıkışta daha önceden ticari ilişkimiz olan Avukat M.T. ile karşılaştık. Kendinin ofisi de bu binadadır. M.T. bana hitaben, “Paramı faiziyle vereceksin” diyerek küfür etti. Bende kendisine ne alacağı ne de vereceğim, benim borcum yok dedim. Bana, “Sen borcunu iyi biliyorsun vereceksin” dedi. Bu sırada M.T.’nin yanında bulunan amcaoğlu M.T., ise bana, “Versene adamın borcunu” dedi. Bende bu konuyla ilgili tehdit ve hakaretleri nedeniyle savcılığa gideceğimi ve suç duyurusunda bulunacağımı söyledim. M.T.’de bana, “Savcılıkta benim, poliste benim bir şey yapamazlar” dedi. Daha sonra M.T. benim üzerime yürüdü ancak ben kavga çıkmaması için geri çekildim. Geri çekilmeme rağmen bana saldırarak, darp etti. Daha öncede bu şahıs akrabalarını toplayarak benim iş yerime gelip bana ve kardeşime tehditlerde bulunmuşlardı ama olay büyümesin diye herhangi bir suç duyurusunda bulunmamıştım. Yaşanan olay sonrası suç duyurusunda bulundum.”

Haber: Burhan Karagöz

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2019, 12:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
P
P - 4 ay Önce

Böyle avukat olmaz olsun. Böyle sahtekar savcı olmaz olsun. Diz bu ülkenin polisi savcısı değilsiniz bunu o kalın kafanıza sokun siz sadece 1 görevden sorumlusunuz ahlaksızlar

SIRADAKİ HABER