banner117

Kahramanmaraş’ta 3 günde 23 hırsız yakalandı

Kahramanmaraş'ta bir tekel bayiinin camını kırıp işyerinden alkol çalan 2 kişi, farklı mahallelerde otolardan hırsızlık yapan 2 kişi de polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı.

Kahramanmaraş’ta 3 günde 23 hırsız yakalandı

Edinilen bilgiye göre, Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri şüpheli şahıslara yönelik sokaklarda kontrol yaparken hırsızlık olayına karışan 4 kişiyi suçüstü yakaladı.

Gece saat 02.20'de Duraklı Mahallesi’nde bir tekel bayiinin camını kırıp içerden alkol çalan Hasan E.(19) ve İbrahim E.'yi (20) içki şişeleriyle birlikte suçüstü yakaladı.

Saat 07.00'de Sümer Mahallesi'nde otodan teyp çalan Emre Ö.(21) de teyp ile birlikte suçüstü yakalandı. 

Saat 04.00'te Bayazıtlı Mahallesi'nden bir otodan tamir malzemesi çalan Mustafa D. (30) sokakta dolaşırken yakalandı.

Gözaltına alınıp İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürülen 4 şüpheli işlemleri sonrasında Adliyeye sevk edildi.

4 şahıs da tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

Kahramanmaraş'ta Polis Ekiplerinin hırsızlık olaylarının önlenmesi amacıyla yoğun bir çalışma sürdürdüğü, son 3 gün içinde  il merkezinde cadde sokaklarda yoğun denetim ve takiplerde, 1'i evden, 2'si işyerinden, 2'si otodan, 2'si motosiklet çakarken 7 hırsız çalıntı malzemler ile birlikte suçüstü yakalandığı, hırsızlıktan aranan 14 kişinin sokaklarda dolaşırken   yakalandığı öğrenildi. Polis ekipleri tarafından yakalanan 23 sahıstan 15'inin tutuklandığı, 3 kişinin ise gözaltı işlemlerinin  devam ettiği belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174