banner117

KAHRAMANMARAŞ'TA VAHŞİ CİNAYET!

Kahramanmaraş’ta 5 gün önce kaybolan 23 yaşındaki Ahmet Şeker'in cansız bedeni ormanlık alanda bulundu. Şeker'in bıçaklanarak öldürüldüğü ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde işçi olarak çalışan 23 yaşındaki Ahmet Şeker 5 gün önce öğle saatlerinde işe gitmek için evinden ayrıldı. Ancak o saatten sonra kendisinden haber alınamadı.

Ailesi polise kayıp müracaatında bulundu. Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından detaylı araştırma yapıldı. Şahsın kaybolduğu gün görüşme yaptığı şahısları inceleyen polis, kayıp şahsın arkadaşı Ali Osman Karataş'ın(23)  üzerinde yoğunlaştı. Şahsın ikametinde arama ve inceleme yapan polis, evin zeminindeki fayans arasına ve duvar üzerinde liminol tekniğini uyguladı. Yıkanmış ve temizlenmiş evde kan olduğu belirlendi. Ayrıca evi detaylı arayan polis, gizlenmiş bir yerde kanlı bir bıçak buldu. Bunun üzerine cinayet şüphesine ulaşan polis, Ali Osman Karataş'ı Kilis cezaevinde, şüphelinin kız arkadaşı Goncagül Uçar'ı Osmaniye girişinde yakalayarak gözaltına aldı. Gözaltına alınan şüpheli Goncagül Uçar,  olayı itiraf etti, erkek arkadaşı Ali Osman'ın kayıp Ahmet Şeker'i bıçakla öldürdüğünü, sonrasında araçla yedi kuyular yoluna çıkıp cesedi ormanlık alana attıklarını anlattı ve yeri tarif etti. Bu şekilde polis sırtından onlarca kez bıçaklanarak öldürülen sahsın cesedini bulmuş oldu.

ETEKLİ VİDEOSUNU ÇEKTİĞİ İDDİA EDİLDİ

Olayının sebebinin Ahmet Şeker'in daha öncesinde şüpheli Ali Osman'ın alkollü bir ortamda etekli videosunu çektiği, Ali Osman'ın bu duruma kızdığı ve bu videoyu vererek silmesini istediği ve Ahmet Şeker'in videoyu inkâr ettiği, bu sebeple kavga ettikleri ve cinayetin yaşandığı iddia edildi. Şüpheli Ali Osman Karataş kasten adam öldürme suçundan tutuklandı, şüpheli Goncagül Uçar'ın gözaltında sorgusu devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 19:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner156

banner144