banner117

KAHRAMANMARAŞ POLİSİNDEN SOSYAL MEDYADA FUHUŞ TAKİBİ 4 KADIN 3 ERKEK YAKALANDI

Fuhuş olaylarıyla etkin mücadele kapsamında sosyal medyayı online takibe alan Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliğine bağlı polis ekipleri, bir adrese yaptığı baskında fuhuş yapan 4 kadınile fuhuş yapmaya gelen 3 erkek şahsı yakaladı.

KAHRAMANMARAŞ POLİSİNDEN SOSYAL MEDYADA FUHUŞ TAKİBİ 4 KADIN 3 ERKEK YAKALANDI

Sosyal medyayı aralıksız takibe alan Kahramanmaraş Polisi, fuhuş evlerine fırsat vermiyor. Bu kapsamda Onikişubat İlçesi Hayrullah Mahallesi’nde bir apartman dairesine polis ekipleri operasyon düzenledi. 4 gün önce açıldığı tespit edilen fuhuş evinde fuhuş yapan 4 kadın ile fuhuş yapmaya gelen 3 erkek şahıs yakalandı. Fuhuş yaptığı tespit edilen kadınların çok sayıda suçtan da kayıtları olduğu tespit edildi. Evi temin eden erkek şahıs ile internet üzerinden telefon ilanı veren kadına adli işlem başlatıldı. Bu telefon numarası ile irtibata geçen şahısların ifadelerine başvurulduğu öğrenildi. Şüpheli şahıslara toplam 2 bin 588 TL para ceza tatbik edildi.  İkameti kapama ve mühürleme işlemleri başlatıldı.

ONLINE TAKİP YAPILIYOR

Polis ekiplerinin sosyal medya hesaplarını aralıksız takip ettiği, Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin de desteği ile online bir takip yapıldığı öğrenildi. Sosyal medyada bu gibi uygunsuz ilanların ihbarı halinde anında müdahalenin yapılacağı bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2019, 13:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER