banner117

HDP OPERASYONU ARALARINDA KAHRAMANMARAŞ'TA VAR!

Malatya merkezli 3 ilde yapılan operasyonda HDP Malatya Eş Başkanı Fatma Alataş'ın da aralarında bulunduğu 11 kişi gözaltına alındı.

HDP OPERASYONU ARALARINDA KAHRAMANMARAŞ'TA VAR!

  Malatya Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, İl Emniyet Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünce Malatya merkezli İstanbul ve Kahramanmaraş illerinde PKK/KCK terör örgütü ile iltisaklı yapılanma içerisinde bulundukları ve terör örgütü lehine düzenlenen eylem ve protestolara katıldıkları tespit edilen şüphelilere yönelik eş zamanlı operasyon yapıldı. Operasyonlarda Malatya'da 9, İstanbul’da 1 ve Kahramanmaraş’ta 1 olmak üzere toplam 11 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerden 2'sinin yurt dışında olduğu tespit edilirken, gözaltına alınanlar arasında HDP Malatya Eş Başkanı Fatma Alataş'ın da bulunduğu belirtildi. 
  Gözaltına alınan şüphelilerin emniyet müdürlüğündeki işlemlerinin devam ettiği kaydedildi. 

İHA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin yıldırım
Hüseyin yıldırım - 7 ay Önce

K.maras 12 şubat ilçesine 300 konutun az olduğunu elbistan ilçesine 850 konutun fazla oraya kaydırıldığını kabul etmiyoruz k.maras in konuta daha fazla ihtiyacı olduğunu k.marasin haksızlığa uğradığını düşünüyoruz

Erdoğan Çemrek
Erdoğan Çemrek - 6 ay Önce

12 Şubat Belediyesi için 2020 de Yapilacak olan TOKİ Evleri Sayısı Genel Yapım Sayısına Göre Adil Olmamış Halk Olarak Bu konudan Hiç Hoşnut Değiliz ve Hatta Şikayetçiyiz desek Yeri olur .
Sayın yetkililerin bu durumu Düzeltmesini Arz ve taleb Ederiz
Saygılarımla .

Fahri kara
Fahri kara - 7 ay Önce

Onikişbat ilçemize adil davranılmamiş.

SIRADAKİ HABER